ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

ÜRDÜN KARGO

Ürdün Kargo ile ilgili ülkeye yurt içinden hızlı ve güvenli olarak, Express ve Ekonomik servis taşıma seçenekleri ile hava yolu uçak kargo hizmetleri alabilirsiniz. Çok uygun ve ucuz hava taşıma navlun ücretleri, hızlı servis teslimat süreleri ve daha fazlasını arıyorsanız, kesinlikle en doğru adrestesiniz.

Ürdün, Arap yarım adasının güneyinde bulunan ve iklim şartları olarak ise, kurak bir iklime sahiptir. Ürdün’ ün bulunduğu coğrafi konum dolayısıyla ulaşım alternatiflerinin kısıtlıdır. Ülkeye Avrupa ve diğer kıtalar üzerinden kara yolu ile ulaşmak zor ve masraflı olmaktadır.

Ülkede sanayi ve tarım ürünlerinin üretiminin az olması ve ihyacı duyulan mamullerin dışarıdan ithal edilmesine neden olmaktadır. Bunun için de kargo taşımacılığına olan ihtiyacın önemini arttırmaktadır.

Türkiye’den Ürdün’e Kargo Taşımacılığı

Ürdün’ün bulunduğu coğrafi konum nedeniyle taşımacılığın hava veya deniz taşımacılığı ile yapılmasını zorunlu kurmaktadır. Ülke’ de bulunan hava limanları taşımacılığın hava taşıtları ile yapılmasına imkan sağlar.

Ülkenin ticari yollarının kısıtlı olması ve buraları iklim olarak kurak ve sıcak olması bazı ürünlerin bozulmasına neden olacaktır. Bu sebeple Avrupa ve Amerika kıtaları üzerinden gerçekleştirilecek kargo taşıma işlemlerinde hava yolu sistemlerinin kullanılmasını zorunlu kılmaktadır.

Ürdün Kargo Taşımacılığının Avantajları

Ürdün’e kargo gönderimi taşımacılığının en önemli avantajı, taşıma süresinin kısa olmasıdır. Hava yolu taşıma sistemleri diğer taşıma sistemlerine oranla % 1000 daha fazla kısa sürmesi taşınacak olan ürünlerin bozulmasının önüne geçilmiş olur. Bunun dışında hava yolu taşımacılığı ile taşımacılığının kısa sürede gerçeklemesi ile nakit akışının daha hızlı olması sağlanır. Bu da ticareti yapan kişilerin daha çok gelir elde etmesi sağlanır.

Ürdün Uçak Kargo Taşımacılığın Önemi

Ürdün Uçak Kargo taşımacılığı özellikler ithalat ve ihracatta oldukça büyük öneme sahiptir. Özellikle yaş meyve sebze ithalatında ürünlerin bozulma riskinin olduğu için kargo taşımacılığını kısa sürede gerçekleşmesi gerekir.

Uluslararası ithalat ve ihracat işlemlerinde söz konusu ürünlerin kalitesinin en üst düzeyde olması istenir. Bu ürünlerin kalitesinin bozulmaması için taşımacılığın mutlak suretle hava taşıtları ile sağlanması gerekmektedir.

Ürdün Hava Taşımacılığının Güvenilirliği Ve Süresi

Ürdün ülkesine uçak kargo taşımacılığı yapan firmamız güvenilirliğe oldukça önem göstermektedir. Firmalar bu nedenle taşıma sözleşmeleri tanzim ederek müşterilerin mağduriyetleri giderilir. Bunun dışında taşıma süresinin en fazla bir gün sürmesi ve hava taşıtlarındaki kaza oranlarının düşük olması, hava yolları ile kargo taşımacılığının ne denli güvenilir ve hızlı olduğunun göstergesidir.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo