ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

TUNUS KARGO

Tunus Kargo vasıtasıyla yurt içinden bu ülkeye kargo gönderimi yapmak için hemen çağrı merkezi ile irtibat kurarak, bilgi ve destek alabilirsiniz. Sektörün ehli, uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek için var gücümüzle sürekli çalışmaktayız. Biz her zaman bir yolunu buluruz.

Kargo şirketimiz son günlerde oldukça başarılı işler çıkarıyor. Hava yolu ile hızlı taşımacılık sayesinde, ürünler en kısa sürede, zarar görmeden alıcısına ulaşıyor. Kara yolu taşımacılığı ile 10 gün 15 gün gibi süre alacak gönderi teslimatı, hava yolu kargo ile 1 ve 3 gün arasında değişen servislerle ulaştırıyoruz.

Türkiye’den Tunus’a Hava Yolu Uçak Kargo

Kargoculuk tüm dünyada yer edinmiş en önemli sektörlerdendir. Ancak gönderilerin kara yolu ile geç teslim edilmesi bir çok kişinin ve iş yerinin işlerinin aksamasına sebep olmaktadır. Acil olan gönderiler bulunmaktadır ve bu gönderileri bir an önce alıcısına ulaştırmak gerekir. Hava yolu taşımacılık şirketi, bu gibi durumlarda devreye girer ve express taşımacılık hizmeti verir.

Yurt içi ve yurt dışı hava yolu kargo şirketi kısa bir sürede alıcısına kargoyu teslim etmektedir. Kargoların taşınma aşamasından, paketlenme aşaması da dahil olmak üzere son derece itinalı ve titiz çalışmalar yapılır. Hava yolu şirketi; Gönderilerin zarar görmesini engellemek için kargoları ayrı ayrı değerlendirir. Kıymetli eşya taşımacılığı, bozulabilir eşya taşımacılığı, canlı hayvan taşımacılığı ve tehlikeli eşya taşımacılığı gibi sınıflandırmalar yapmaktadır.

Tunus Kargo İle Kıymetli Eşya Taşımacılığı

Tunus kargo şirketi, kıymetli eşya taşıması da yapmaktadır. Kargoların özelliğine göre ayrı ayrı istiflendiği, temiz yerlerde saklanarak alıcısına teslim edildiği hava yolu kargo hizmeti hızlı ve kaliteli bir hizmettir. Hisse senedi, tahvil ve altın gibi değerli eşyaların da havayolu kargo şirketi ile taşınması yapılmakta, güvenilirliği ile tercih edilmektedir.

Tunus Kargo İle Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Tunus hava yolu uçak kargo şirketi, tehlikeli madde taşımacılığı yapmakta ve bu maddeleri ayrı bir platformda bekletmektedir. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu bu maddeler son derece güvenilir koşullarda taşınmakta ve sorunsuz olarak teslim edilmektedir.

Tunus Kargo İle Canlı Hayvan Taşımacılığı

Canlı hayvan ihracat ve ithalatçıları, hava yolu kargo şirketi ile hayvanları kısa sürede, hayvanlara herhangi bir zarar gelmeden teslim alıp verebilmektedir. Ülkemizde son günlerde hayvan taşımacılığında tercih edilen hava yolu kargo taşımacılığı, tüm kargo ürünleri için uygun ve kaliteli bir hizmet şeklidir.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo