ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

SLOVAKYA KARGO

Slovakya Kargo firması her şehirden her şehre kargo ulaşımı hizmeti vermektedir. Hızlı kargo indiriminden faydalanmak için müşteri hizmetleriyle görüşmeniz yeterlidir. Ekonomik ve Express olmak üzere iki çeşit kargo yollama imkanı sunmaktadır. Slovakya gümrük yasasını Avrupa Birliği belirlemektedir. Kanunların detaylarını kargo firması yetkisi tarafından öğrenebilirsiniz.

Türkiye’den Slovakya’ya Uçak Kargo Firması

En hızlı şekilde kargoyu alıcıya teslim etmelidir ve gümrük sırasında kargonun durumunu takip etmelidir. Ayrıca firma size özel bir şifre çıkararak kargonun durumunu kontrol etmenizi sağlamalıdır. Çalışanları tecrübeli olmalı ve gümrük sırasında çıkabilecek sorunları hemen çözmelidir. Paketleme işlemini kargo kendisini yapmalıdır böylece güvenli şekilde kargo yerine ulaşacaktır.

Slovakya Kargo Teslim Edilene Kadar Takip Ederiz

Kargo, firmaya teslim edildiği andan itibaren paketten hava yolu kargo firması sorumludur. Alıcıya ulaşana kadar takip etmesi gerekmektedir. Paket gümrükten geçtiği sırada memurlar tarafından açılarak kontrol edilir ve yeniden paketlenir. Bu süreçte kargonun kaybolmamasını sağlamak için firma görevlileri devreye girmektedir. Ayrıca sizde internet veya telefon üzerinden verilen şifreyle kargoyu takip edebilir durumunu sorabilirsiniz.

Paket Gönderilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir çok üründe sınırlama veya yasak bulunmaktadır. AB yasalarına göre kargo sırasında görevliye ne götüreceğini söyleyin. Böylece yasaklı bir ürünü çıkarabilir kargonun el koyulmasını engelleyebilirsiniz. Kargoyu teslim ettikten sonra mutlaka takip etmek için özel kaydınızı oluşturulmasını isteyin ve şifrenizi alınız. Kargonun çalınma, kaybolma veya içerisinden ürün eksilme gibi durumları yaşanmaması için çalışanlarımız dikkatli ve tecrübeli kişilerdir.

Slovakya Kargo Firması Aynı Gün Kapıya Gönderim Sağlamaktadır

Ekonomik gönderim olan kargolar 1 hafta içerisinde alıcıya ulaşacaktır. Alıcı kargoyu en yakınındaki kargo firmasına giderek alabilmektedir. Ayrıca bir miktar fazla ödeme yaparak Express kargo ile hem güvenli hem de anında kapıya teslim hizmetinden faydalanabilirsiniz. Paket hava yoluna ulaşır ulaşmaz çalışanlar tarafından alıcıya aynı gün elden teslim edilmektedir. Teslim edildiği an sisteme giriş yapılmakta olup cep telefonunuza kısa mesajla bildirim yapılmaktadır. Ayrıca kargo teslim edildiğinde internet üzerinden görüşünüzü yorum olarak yapabilirsiniz.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo