ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

SİNGAPUR KARGO

Singapur Kargo farkıyla hızlı ve güvenli bir şekilde ilgili ülkeye kargo gönderimi yapmak için en doğru adrese hoş geldiniz. En uygun fiyat tarifeleri ve hızlı servis teslimat süreleri bir hizmetten daha fazlası burada sizleri bekliyor.

Singapur uçak kargo hizmeti ile istediğiniz herhangi bir kişiye göndereceğiniz her tür kargoyu hızlı güvenli ve sorunsuz bir şekilde ulaştırılır. Son derece kaliteli ve gelişmiş hava alanları ve çeşitli teknolojik yenilemeler ile Singapur uçak kargo hizmeti sorunsuz bir devam ettiriliyor. Singapur kargo ile bir çok kişiler arası, firmalar arası hem ticari hem de özel kargolarınızı güvenle gönderebilirsiniz.

Singapur Kargo Şirketinde Ne Gibi Hizmetleri Var

Türkiye’deki veya Singapur ‘deki herhangi bir noktadan, Singapur ‘da veya Türkiye’de herhangi bir konumdan kargo teslimatı yapan kargo hizmetidir. Singapur Kargo hizmetinin express ve ekonomik seferleri de bulunmaktadır, iletişime geçildiği taktirde ithalat ve ihracat anlaşmaları yapılmakta istenilen şehirler arasında, şahsi hava yolu firması gibi kullanılabilir. Dünya’nın her ülkesine uçuşu mümkündür. İstenen her ülkeye kargo gönderilebilir veya kargo alınabilir. Kısaca yurt dışı kuryelik ve yurt dışı kargoculuk servisleri yapılır.

Singapur Kargo Gümrük Tarifesi Var Mıdır?

Türkiye’den Singapur ülkesine, Singapur ülkesinden Türkiye’ye gönderim yapılan uçak kargo işlemlerinde tahmin edebileceğiniz gibi başka ülke sınırlarında olduklarından bir takım gümrük mevzuatları, çeşitli gümrük kuralları ve bilinmesi gereken gümrük tarifeleri bulunmaktadır.

Örnek vermek gerekecek olursa Singapur yurt dışı kargo gönderileri için ürün ve mal değeri 100 doları($) geçen kargolarınız için ilgili ülkenin gümrük kurallarına göre vergilendirme durumları oluşmaktadır. Bu durum sebebi ile yapılan tüm gönderiler, hassasiyet gösterilerek, bunun gibi hususlar göz önüne alınmalıdır.  Bilinmesi gereken bir diğer konu ise: ağırlık olarak 70 kilogram üstünde olan kargo gönderleri, gümrük mevzuat işlemlerine tabi tutulur.

Singapur Kargomu Nasıl Takip Ederim?

Yurt dışına çıktığı andan itibaren ve karşınızdaki kişi sizin için bu firmaya kargo verdiği andan itibaren, kurumun web sayfasına girerek, size verilmiş olan kargo takip numarası ile kargonuzun an be an takip işlemini yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz kargo takibi ve olası kargo hareketlerinin herhangi bir şekilde sorun yaşamadığını görecek ve içsel anlamda güven ve rahatlıkla kargonun size veya yolladığınız yere ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

Ülke İçi Kullanılabilir Mi?

Singapur uçak kargo aracılığı ile gönderiniz Türkiye’nin her yerine gönderilir. Ülke içi çok büyük olasılıkla aynı gün teslimat yapılır. Güvenilirdir bir hizmettir. Türk ticaret kanununda kabul edilmeyen mallar taşınmaz. Kanunlara uyularak iş yapılır.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo