ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

NORVEÇ KARGO

Norveç Kargo taşımacılığını kalite ve hız ile birleştiren firma, uygun fiyat ve güvenilir taşımacılık prensipleri ile dünya markası olmaya başlamıştır. Her zaman makul fiyat ve hızlı servis süreleri sunmakta uzman bir ekibe sahip hava yolu şirketimiz ile günün tüm saatleri iletişim kurabilirsiniz.

Tam zamanında teslimat konusunda, %100’lük seviyeye ulaşarak bu konuda lider konumdadır, özellikle ekonomik ve uygun fiyata yaptığı taşımacılıkla en çok tercih edilen firmaların başında yer alıyor, firmaya kargo konusunda (alım, teslimat ve takip gibi konularda) her gün ve 24 saat ulaşılabiliyor, canlı destek ekibi sayesinde soru ve sorunlar kısa sürede çözülebiliyor, ayrıca süratli ve güvenilir hava yolu taşımacılığında da %100’lük müşteri memnuniyeti seviyesine ulaşmıştır.

Türkiye’den Norveç’e Uçak Kargo Hizmetleri

Hava yolu ile kargo taşımacılığında; evrak, koli, eşya ve kargoları yurt dışı kargo hizmetleriyle, yurt dışı hızlı ve yurt dışı acil kargo ile yurt dışı ekspres kargo hizmetleri veriyor. Firma bunların yanı sıra, ithalat ve ihracat servisleri kapsamında, kullanıcılarının işlemlerine yardımcı olarak iş ve bürokrasi yüklerini de azaltıyor.

Firmamız ayrıca, yurt dışı numune gönderme, bozulabilir kargo taşıma, yurt dışı paket gönderme, uçak ile cenaze taşıma, özel jet veya uçak kiralama, yurt dışı değerli eşya ve tehlikeli madde taşıma hizmetleri de veriyor.

Norveç Hava Yolu Kargo Taşımacılığında Uyguladığı Faktörler

Norveç’e kargo taşımacılığında; güvenlik (tehlikeli maddelerin ve lithium pil ile bataryalarının taşınması ve anında yardım hattı hattı ile hızlı müdahale imkanı), özel kargoların taşımacılığı (canlı hayvanlar, soğuk zincirin tesisi, kolay bozulan mallar ile ilaç ve kan ürünlerinin taşınması), sınır yönetimi (ulusal güvenlik yetkilileri ile çalışılarak gecikmelerin önlenmesi) ve e-kargo (internet takibi ve mesajlaşma sistemi) yönetim sistemi ile müşterilerin kargolarını canlı olarak izleyebilmesini sağlıyor.

Hava Yolu Kargo Taşımacılığı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Dünyanın tüm ülkelerine kargo gönderimi yapılabilir, yurt dışı hava yolu taşımacılığındaki fiyatlandırmalar kargonun ağırlığı ve hacmi ile gönderilecek ülkelere göre değişiyor, kargolar gidecekleri ülke mesafelerine göre değişmekle beraber en fazla 4 gün içinde teslim edilir (ekspres gönderimlerde bu süre daha azdır), tüm yurt dışı kargolar ilave ücret talep edilmeden kullanıcın adresinden teslim alınır ve kargonun adresten teslim alındıktan sonra teslim adresine teslim edilene kadar geçen süre içindeki kargonun tüm hareketleri online olarak takip edilebilir. Ayrıca, tüm kargolar garanti kapsamında sigorta ediliyor.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo