ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

NİJERYA KARGO

Nijerya Kargo farkıyla yurt içinden İstanbul merkezli olarak ilgili Afrika ülkesine firmamız aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde kargo gönderimi yapabilirsiniz. Nijerya’dan Türkiye’ye veya Türkiye’den Nijerya’ya kargo imkanı hava yolu ile sağlanmaktadır. Ekonomik ve Express kargo ile hızlı ve güvenli bir şekilde ürününüz kapıya kadar ulaşmaktadır. Bulunduğunuz şehirden, gönderdiğiniz şehre göre fiyatlarda farklılık olmaktadır. Nijerya paket gönderiminde paketin büyüklüğü ve ağırlığı fiyatı etkileyen etkenler arasında yer almaktadır.

Türkiye’den Nijerya’ya Hava Yolu Uçak Kargo

Gönderdiğiniz paketler güvenilir bir şekilde zarar görmeden ulaştırılmaktadır. Ekonomik kargo ile gönderiler hava yolunda bekletilmekte olup Express olan kargolar aynı gün içerisinde kapıya elden teslim edilir. Firma kargo işlemlerini anı anına takip etmekte olup profesyonel şekilde kargoya sahip çıkmaktadır. Aynı zaman teslimatı yapan çalışanlarda işin ahlaki eğitimini almış güvenilir ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Nijerya Kargo Takip ve Sorgulama Sistemi

Nijerya Hava Kargo gönderdiğiniz sırada isminize özel bir sayfa açılarak size kod verilmektedir. Bu kod ile internet üzerinden an ve an kargonun nerede olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda internet kullanmayanlar için telefon aracılığıyla bu kod yardımı ile kargonun durumunu sorabilirsiniz. Hava Yolu Kargo Firması paketleri sürekli takip etmekte olup her hangi bir sorunda olayı çözmektedir.

Nijerya’ya Nasıl Kargo Gönderimi Yapılır?

Nijerya Uçak Kargo gönderdiğiniz sırada paketin içerisinde ne olduğunu doğru bir şekilde görevliye söylemek zorundasınız. Her ülkenin gümrük yasası farklıdır. Paketin içerisinde yasaklı bir ürün olması veya ürün sayısının fazladan olması durumu değiştirebilir. Pakete el koyulabilir, içerisindeki sayı azaltılabilir. Bu durumu yaşamamak için bilgi vermek zorundasınız. Gümrükte açılan kargolar yeniden özenle paketlenerek kargo firmasına teslim edilmektedir.

Nijerya Express ve Ekonomik Kargo Gönderimi

Ekonomik ve Express kargo arasında fiyat farkı olmaktadır. Express kargoda, ürün aynı gün içerisinde kapıya elden teslim edilmektedir. Aynı zamanda express kargo ile gönderilen ürün daha fazla güvenlikle korunmaktadır. Ekonomik kargo ise daha uygun fiyata gönderil sağlamaktadır. Ekonomik kargoda süre 5 – 10 gün arasında ulaşmaktadır. Aynı zamanda direkt olarak kapıya değil şehrin kargo firmasına gönderilmektedir. Kargoyu kişi elden değil firmadan kendisi almak zorundadır. İkisi de güvenli olup sadece süre farkı olmaktadır.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo