ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

LETONYA KARGO

Letonya Kargo ilgili ülke gümrük yasaları biraz sıkıdır. Yasal olmayan, fazla sayıda ürün veya şüphelenen ürünlere direkt olarak el koyulmaktadır. Türkiye’den Letonya’ya veya Letonya’dan Türkiye’ye hava yolu kargo firmasıyla ürün gönderirken yasaları mutlaka yerine getirmeniz gereklidir. Bu yasaları ve ip uçlarını firma görevlisi size sorduğunuz takdirde söyleyecektir.

Türkiye’den Letonya’ya Hava Yolu Uçak Kargo

Türkiye – Letonya arası kargo göndereceğiniz firma iyi araştırılmış ve güvenilir bir yer olmalıdır. Kargonuzu düzenli olarak takip ederek her hangi bir sorunda sorunu büyümeden çözmelidir. Ayrıca kargoya her hangi bir zarar vermemelidir. En küçük çalışanlarına kadar güvenilir ve tecrübe taşıyan kargo firmaları tercih edilmelidir.

Letonya Kargo ile Gönderiniz Her An Sorgulayın

Kargoyu teslim ettikten sonra sorumluluk firmaya ait olmaktadır. Adınıza yapılan işlemden sonra size özel bir şifre verilir ve bununla kargonuzu adım adım takip edebilirsiniz. Ayrıca kargo firması çalışanları da düzenli olarak kargonun durumunu kontrol etmektedir. Kargo alıcıya teslim edilene kadar olan süreçte her şey firma sorumluluğu altındadır.

Letonya’ya Kargo Gönderirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Letonya gümrük yasasını mutlaka okumanız gereklidir. Ayrıca firma görevlerine paket içerisinde ne olduğunu söylemeniz gerekiyor, yasa dışı veya yasaklı ürün varsa gümrükte sorun çıkacaktır. Kargo gümrüğe geldiğinde yetkili memurlar tarafından açılarak kontrol edilmektedir. Kontrol edilen paketler yeniden kutulanarak kargo firmasına teslim edilir. Yasak bir ürün yoksa her hangi bir sorun olmayacaktır aksi takdirde kargoya el koyulur.

Letonya Express Kargo ile Aynı Gün Kapıda Teslim Hizmeti

Ekonomik kargo ile gönderilen paketlerin ulaşımı 5 ile 10 gün arasında sürmektedir. Ayrıca ekonomik pakette kapıya teslim değil şehirde bulunan en yakın kargo firmasına gönderilmektedir. Alıcı kişinin paketi kendisi alması gereklidir. Express kargo ile yapılan gönderilerde ise paket, hava yoluna iner inmez aynı gün içerisinde kapıda elden teslim edilmektedir. Express kargo, ekonomik kargoya göre biraz daha pahalı olmaktadır. Kargo alıcıya teslim edildikten sonra sisteme giriş yapılır ve kargo takip şifresiyle sonucu görebilirsiniz. Ayrıca telefonunuza teslim edildiğine dair kısa mesaj gönderilir.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo