ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

KUVEYT KARGO

Kuveyt Kargo ile hava yolu uçak kargo servisleri Express ve Ekonomik taşıma seçenekleriyle kargo gönderimi yapabilirsiniz. Taşımacılık sektörünün bir kolu olan kargoculuk en uzaktan en yakına kadar her türlü eşyanın aktarımına aracılık yapar. Kargo şirketi zamanla birlikte yarışırlar. Yurt içinde ortalama 2 gün içerisinde istenilen ürünlerin adrese teslimatı için gayret ederler. Özellikle e- ticaretin bir sektör olarak faaliyetlerini sürdürmesinde kargoculuk önemli yer tutar.

Lojistik sektöründe önemli bir yere sahip olan kargo şirketi hizmetlerini sunarken dijital yeniliklerden faydalanır. Kargonun internet üzeri adresinden kargonuzun yurt içi ya da yurt dışı takibini yapmak mümkündür.

Türkiye’den Kuveyt’e Hava Yolu Uçak Kargo

Kargo şirketi Kuveyt dahil transfer merkezlerini çokluğu ile müşterilerini asla yolda bırakmaz. Sorumluluğunu bilen firma her türlü destek için çalışma ekip, ekipman ve araçları ile en hızlı şekilde hizmet verir. Şirket cirosu ile çalışan sayısının fazlalığı, üstlendiği sorumluluk ve transfer merkezlerinin çokluğu ile sektörde daima bir adım daha ileriye ilerlemektedir.

İstenilen ürün ve ürünlerinizi kapıdan alıp kapıya teslim hizmeti olan şirket isteğe bağlı olarak ofise teslimat olanağı da sunar. Çalın ve güler yüzlü elemanlar sayesinde en kısa zamanda işleminiz güvenle tamamlanır ve aynı gün içinde transfere hazır hale gelir. Haftanın 6 günü çalışan işinin bilincinde ve sorumluluğunda olan kargo şirket elemanları en hızlı şekilde dağıtımlarını gerçekleştirir.

Kuveyt Kargo ile Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Şirket prensipleri içerisinde firma elemanları dahil müşterilerin mağduriyeti olmasın diye bazı bilgileri bilmek gerekir. Kargonuzun alıcısına en hızlı şekilde, zamanında ulaşabilmesi için alıcının adres ve telefon bilgisini doğru ve eksiksiz olarak bildirmeniz gerekmektedir..

  • Nüfus cüzdanı göstermek kargonuzun doğru adrese teslim edilmesini sağlar.
  • Adresten gönderimlerinizin alınması için hafta içi 08:30-18.00 arası, cumartesi günü ise 09.00-15.30 saatleri arasında bildirmek gerekir.
  • Gönderi ürünlerinin paketlenmesine önem vermek gerekir.
  • Kargo ücreti iki taraftan biri üzerinden alınır. Göndericiden ya da alıcıdan ücret alınması belirtilmelidir.

Kuveyt Kargo İle Gönderilebilecek Ürünler Nelerdir

Dosya, evrak, kitap, 100 kilo ağırlığa kadar olan koli, çuval, paket vs, hassas ürünler, çerçeve, vitray, seramik, porselen, cam yemek takımları gibi, ev eşyası, giyim malzemeleri kargo şirketi tarafından taşınabilecek ürünler olup taşınamayacak ürünler ise yanıcı, yakıcı, patlayıcı özelliğe sahip ürünler, dökülebilecek akıcı ve koku yapan, bozulan ürünler, delici, sivri uçlu ürünler, ziynet, çek, para gibi değerli eşyalar, ambalajsız ve barkotsuz ürünler, 100 kg ve 3 metre üzeri eşyalar kargo firması tarafından nakledilemez.

Kuveyt Kargo Fiyatlandırma ve Ücret Tarifeleri

Güvenli ve hızlı ulaşım aracı olan kargo şirketi kilogram üzeri fiyatlandırma yapılarak gönderilerinizi adresten adrese teslim eder. Kredi kartı tek çekim ve nakit ödeme şekli olan şirket ayrıca bazı kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve özel kuruluşlar ile anlaşma yaparak ürünleri daha ucuza ve aynı titizlikle teslim eder. Gönderi ve alıcı arasındaki en hızlı nokta kargo şirketidir.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo