ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

KOSOVA KARGO

Kosova Kargo ile yurt içinden ilgili ülkeye hava yolu uçak kargo hizmeti almak için en doğru adrese hoş geldiniz. Kardeş ülke Kosova’ya hava yolu kargo firmasıyla ucuz ve hızlı bir şekilde kargonuzu gönderebilirsiniz. Türkiye ve Kosova arasındaki dostluk gümrükte pek bir sorun çıkmamasını sağlamaktadır. Türkiye’den Kosova’ya dilediğiniz gibi kargo gönderebilir veya Kosova’dan Türkiye’ye dilediğiniz gibi kargo alabilirsiniz. Gümrük yasaları AB’ye bağlı olsa da Türkiye’ye karşı biraz daha hoşgörülü davranılmaktadır.

Kosova Hava Yolu Kargo Firması Nasıl Olmalıdır

İlk başta güvenilir olmalıdır. Gönderdiğiniz belge, evrak, koli, paket vs. sahip çıkmalı ve arkasında durmalıdır. Teslim ettikten sonra bütün sorumluluk artık kargo firmasına aittir. Kargo firması elinden geldiğince kargoya sahip çıkar ve gümrükteki sorunları gidermek için çözüm aramaktadır. Yasa dışı bir ürün pakette yoksa hiç bir sorun olmadan kargo gümrükten hızlı bir şekilde geçecektir. Gümrükten geçen kargo, tecrübeli firma çalışanları tarafından alıcının kendisine teslim edilecektir.

Kosova’ya Giden Kargoyu Nasıl Takip Edebilirim

Kargoyu, firmaya teslim ettikten sonra firma çalışanları adım adım kargoyu takip edecektir. Eğer sizde internet veya telefon aramasıyla kargoyu takip etmek istiyorsanız görevli kişiden kayıt oluşturmasını söylemelisiniz. Kaydınız yapıldıktan sonra özel kod ile kargonun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kosova Kargo Gönderirken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Nelerdir?

Paketleme işlemini firma çalışanlarına bırakın. Eğer yasa dışı ürün varsa çalışanlar tarafından paketten çıkarılması gerekiyor. Bazı ürünler sınırlı sayıda gönderilmektedir. Bu sayıyı aşarsanız gümrükte fazla ürünlere el koyulacaktır. Paketleme işlemini tek başına yapmanız gümrük sıkıntıya sebep olabilir. Gümrükten geçen kargolar açılarak tek tek kontrol edilmektedir. Açılan kargolar tekrar düzenli bir şekilde paketlenerek kargo firmasına teslim edilmektedir.

Kosova Express Kargo ve Ekonomik Uçak Kargo 

Express kargo, paketin hızlı ve güvenli bir şekilde gönderilmesidir. Fiyat olarak ekonomik kargodan biraz daha maliyetlidir. Ekspres kargo, paket firmaya teslim edildikten sonra 3 gün içinde Kosova’daki alıcıya ulaştırmaktadır. Bu yüzden çoğu kişi ekspres kargoyu tercih etmektedir. Ekonomik kargo ise bir süre hava yolunda bekletilmektedir. Beklemesinin sebebi ise ilk olarak ekspres kargo paketlerine önem verilmesidir. Ekonomik paket gönderimi 7 gün içinde olmaktadır.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo