ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

KOLOMBİYA KARGO

Kolombiya Kargo farkıyla yurt içinde satın aldığınız ürünler, hediyelik eşya, döküman, evrak, paket, numune, koli, valiz, bavul ve daha bir çok gönderiyi firmamız aracılığıyla ilgili ülkeye yollayabilirsiniz. Kolombiya Gümrük Yasası, Amerika’ya bağlıdır. Amerika’daki gümrük kanunları Kolombiya içinde geçerli durumdadır. Fiyat olarak gönderdiğiniz şehirler baz alınmaktadır. Zarf, paket veya kolide bir çok ürünü gönderebilir aynı zamanda ithalat ile Kolombiya’dan getirtebilirsiniz. Türkiye’de istediğiniz şehirden, Kolombiya’nın her hangi bir şehrine kargo gönderimi veya alımı yapabilirsiniz.

Türkiye’den Kolombiya’ya En Hızlı Hava Yolu Uçak Kargo

Gönderilen veya alınan ürünler dilediğinizde hava yolunda güvenli bir şekilde bekletilir yada adrese elden teslim edilmektedir. Kargo hiç bir şekilde zarar görmeden ilk verildiği gibi kişiye gönderilmektedir. Hava yolu kargo hizmetleri profesyonel şirket tarafından tecrübeli taşımacılarla yapılmaktadır. Kargonuz önemle taşınmaktadır ve zarar görmemektedir.

Tüm Kargo Sürecini En İnce Ayrıntısına Kadar Takip Ediyoruz

Kargoyu teslim ettikten sonra adınıza kayıt yapılmaktadır. İster telefonla isterseniz internet üzerinden size verilen kod ile kargonuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca bu süreçte her şey kargo firması ilgilenmektedir. Siz sadece kargonun nerede olduğu öğrenebileceksiniz. Türkiye’nin her hangi bir noktasından, dünyanın her hangi bir noktasına kargo gönderimi yapabilir veya alabilirsiniz. İstediğiniz ülkeye gönderilen kargoyu anında adım adım takip etmeye başlayabilirsiniz.

Kolombiya’ya Ürün Gönderilerinde Dikkat Edilecek Hususlar

İçecek gibi ürünlerde sınırlama vardır. İçecek sayısını kargo gönderiminde söylemeniz gerekmektedir. Gümrükteki kargo paketleri görevli memurlar tarafından açılarak kontrol edilmektedir. Yasaya uymayan ürünler olduğunda pakete el koyulabilir. Bu yüzden gönderdiğiniz her şey kargo sırasında görevliye söylemek zorundasınız. Kargo şirketi sizin için ambalajlama yapmaktadır. Ayrıca gümrükte açılan paketler yeniden güvenli bir şekilde paketlenir. Çalınma, kaybolma veya zarar görme gibi olaylar yaşanmamaktadır.

Kolombiya Kargo ile Adresten Adrese Teslimat Yöntemi

Kargo hava yoluna gelir gelmez aynı gün içerisinde kapıya teslim edilebilmektedir. Ekonomik yerine Express kargo seçeceğini seçerseniz ürün anında kişiye ulaşacaktır. Ekonomik ve Express arasında bir miktar fiyat farkı olmaktadır. Teslim edilen ürünü takip koduyla öğrenebilirsiniz ayrıca cep telefonunuza ve e-postanıza teslim edildikten sonra mesaj gelecektir. Aynı gün teslim edilen kargonun en büyük faydası ise zarar görmemesidir. Ekonomik kargoda zarar görme olasılığı az da olsa olmaktadır. Express Kargoda bu durumun yaşanması sıfırdır.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo