ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

KIRGIZİSTAN KARGO

Kırgızistan Kargo gönderi şirketi ile paket, evrak, döküman, zarf, dosya, kutu, koli, bavul, valiz, hediyelik eşya, makine ve yedek parçaları, numune gibi ürünleri en hızlı şekilde ilgili ülkeye ulaştırmaktadır. En uygun fiyattan hava yolu firmasıyla Kırgızistan’a kargo gönderebilir veya Kırgızistan’dan Türkiye’ye kargo alabilirsiniz. Kırgızistan’da Asya Gümrük Yasaları geçmektedir. Bu yasaları kargo görevlisi tarafından öğrenebilirsiniz. Kırgızistan’a gönderilen evrak, mektup, paket veya koli fiyatlandırması şehir olarak değil ülke olarak hesaplanmaktadır. Her şehre gönderilen kargo aynı fiyattan olacaktır.

Kırgızistan Hava Yolu Kargo Firması Güvenilirdir

Önemli evraklar özenle korunarak yetkili çalışanlarımız tarafından direkt olarak kapıda elden teslim edilmektedir. Gönderilen kargolar hava yoluna ulaştıktan sonra gönderdiğiniz şekle göre alıcıya teslim edilir. Kargonuzu firma kendisini paketleme yapmalıdır böylece zarar görmeyecek şekilde en uygun paketi yapabileceklerdir. Aynı zaman size kargo takip numarası vererek kargo hakkında bilgi almanızı sağlamalıdır.

Türkiye’den Kırgızistan’a Kargoyu Nasıl Takip Edebiliriz?

Kargoyu teslim ettiğiniz firma adınıza özel bir giriş yaparak size takip numarası verecektir. Bu numara ile dilerseniz internet üzerinden yada telefonla kargo durumunu kontrol edebilirsiniz. Türkiye’den gönderilen paket Kırgızistan’da bütün hava yollarına gönderilebilmektedir. Paketiniz gümrükten geçtiği sırada firma takipte olacaktır. Bir sorunla karşılaştığında soruna dahil olup sorunu kısa sürece çözecektir. Ayrıca kargo teslim edildikten sonra cep telefonunuza SMS atılarak göndericiye bilgi verilecektir.

Firmamıza Paket Verilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kargoyla ürün yolladığınızda, paketleme işlemini firmaya bırakmalısınız. Firma yetkilileri tam olarak gönderilen ürünleri bilmek zorundadır. Gümrük yasalarına göre ürün fazlalığı olan ve yasaklı ürünleri paketten çıkarmalıdır. Aksi halde gümrük sırasında yapılan açık kontrolde kargoya el koyulacaktır. Bu durumu yaşamamak için kargo görevlisine yardımcı olmanız gereklidir.

Express ve Ekonomik Kargo Arasındaki Fark Nedir?

Express kargo en hızlı kargo servisidir. Kargo hava yoluna ulaştıktan sonra aynı gün içerisinde alıcıya kapıda elden teslim edilmektedir. Böylece kargonuz hava yolunda bekletilmez ve hemen alıcıya ulaşır. Ekonomik kargoda ise bu süre 5 gün kadar sürmektedir. Hava yoluna gelen kargo 5 gün içinde alıcının bulunduğu şehirdeki kargo firmasına gönderilir. Alıcı firmaya giderek kargosunu alması gerekir. Express kargo biraz daha pahalıdır fakat güvenli kargo için ideal bir seçimdir.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo