ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

KAMERUN KARGO

Kamerun Kargo ile Afrika kıtasında yer alan bu güzide ülkeye yurt içinden İstanbul merkezli olarak kargo gönderimi yapmak için en kaliteli şirkete hoş geldiniz. Afrika Gümrük Yasalarının geçerli olduğu Kamerun’a rahatlıkla hava yolu kargo firmasıyla kargo gönderebilirsiniz. Afrika ülkesi olduğu için fiyatlandırma şehirden şehre değil direkt olarak ülkeden ülkeye hesaplanmaktadır. Böylece Kamerun’un en uç noktasına da en yakın noktasına da aynı ücreti ödeme imkanı sağlanmaktadır. Büyük koli, evrak, makine parçaları vs. dilediğiniz şeyi kargo ile gönderebilirsiniz.

Türkiye’den Kamerun’a Hava Yolu Uçak Kargo

Türkiye’den Kamerun’a hava yolu firmasıyla sorunsuz bir şekilde kargo gönderebilirsiniz. Firmanın Kamerun’da acentesi bulunmaktadır. Hava yoluna inen kargoyu teslim alan acente hatasız bir şekilde paketi alıcı kişinin eline teslim etmektedir. Paket kapıda teslim için önceden Express ve Ekonomik paketleri ayarlamak gerekmektedir.

Kamerun Express Kargo ve Ekonomik Kargo

Paket hava yolu kargo firmasına teslim edildikten sonra 4 gün içinde alıcıya teslim edilmektedir. Bunun için express kargo seçeceğini seçmeniz gerekmektedir. Express kargo, ekonomik seçeneğe göre biraz daha maliyetlidir fakat paket en kısa sürede elden alıcıya ulaşmaktadır. Ekonomik paket ise ucuz olan seçenektir. Ekonomik pakette ise kargo alıcıya en yakın kargo firmasına gönderilir. Alıcı oradan kendisi giderek kargoyu alacaktır. Bu işlem ise 7 gün içinde tamamlanmaktadır.

Kamerun’a Giden Kargo Nasıl Takip Edilir?

Kargoyu teslim alan firma işlemi bitirdikten sonra göndericiye özel bir kod verecektir. Bu kodla kargonun nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Kod sadece internet üzerinden değil, telefonla da takip imkanı sağlamaktadır. Her hangi bir sorun olduğunda kod ile takipte görebilecek, sorun çözüldüğünde yine aynı panel üzerinden inceleyebileceksiniz. Kargo, alıcıya teslim edildiğinde ise cep telefonunuza kısa mesaj ile bilgilendirme alacaksınız.

Ürün Gönderirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paketleme işlemini kargo firmamız yapacaktır. İçerisinde yasaklı ürünler veya ürün fazlalığı olursa çıkaracaktır. Çıkarmadığı takdirde Kamerun gümrüğünde kontrol sırasında kargoya el koyulacaktır. Gümrükte açılan kargolar tek tek incelenmekte olup yeniden düzenli bir şekilde toparlanarak paket haline getirilmektedir. Kamerun Gümrük Yasasını güzelce inceleyerek yasaklı ürün taşımaktan uzak durun. Harcadığınız vakit, para ve ürün boşa gitmesin. Kargo sırasında görevliye elinizden geldiğince yardımcı olunuz.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo