ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

İTALYA KARGO

İtalya Kargo vasıtasıyla yurt içinden ilgili ülkeye İstanbul merkezli hava yolu uçak kargo hizmeti almak için en doğru adrese hoş geldiniz. Ülkemiz ile yakın ilişkiler içinde bulunan İtalya Türk vatandaşlarımızın en çok yerleştiği ülkelerden biridir. Bu nedenle hem ticari hem sosyal açıdan İtalya ile Türkiye arasında sürekli bir iletişim vardır. Türkiye’den İtalya’ya gönderimi sağlanan pek çok kargo hem bireysel hem şirketler arasında oldukça yoğun olduğundan firmamız bu konuda yılların deneyimi ile İtalya’da herhangi bir adrese gönderilmek istenen kargoyu en hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde ulaştırır.

Türkiye’den İtalya’ya Uçak Kargo Taşımacılığı

İtalya Uçak Kargo hizmeti yapan firmamız Türkiye’deki herhangi bir noktadan İtalya’ya ya da İtalya’da ki herhangi bir noktadan Türkiye’ye ulaşması gereken kargolarınız en güvenli taşıma yolu olan hava yolu ile gerçekleşir. Kargo uçaktan indirildiğinde servis araçlarımız ile müşterimizin istediği noktaya ulaşımı en kısa süre zarfında gerçekleştirilir.

İtalya Kargo Taşımacılık Yasal İşlemleri

Ülkemizden İtalya’ya gönderimi yapılan uçak kargo işlemlerinde bir takım gümrük işlemleri, kuralları ve tarifeleri mevcuttur. Kargo gönderilerinde ürün ve mal değeri 70 kilonun üzerinde ise ilgili ülkenin gümrük mevzuatlarına göre vergilendirme yapılır. İtalya kargo hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçmeleri durumunda bu konuda gerekli bilgilendirmeler yapılır.

İtalya Kargo Taşımacılığında Müşteri Bilgilendirme

İtalya kargo hizmetlerimizde müşterilerimizin gönderinin çıkış noktasından, en son teslim işlemine kadar yani belirtilen adres noktasına kadar tüm gönderi hareketleri ve işlemlerini takip edebilmeleri için ellerinde bulunan faturada ki gönderi numarası ile anlık olarak kargolarını web adresimizden takip edebilirler. Bu durumda göndericilerin tüm kaygılarını ortadan kaldırır.

Türkiye – İtalya Kargo Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Firmamız tarafından İtalya Hava Kargo hizmetlerimiz arasında çeşitli ürün gurupları vardır. Türkiye Ticaret Kanunu yasaları gereği taşınması yasak olan hiç bit ürün ya da mal taşınması ve sorumluluğu alınmaz. Yanıcı ve yakıcı özelliği olan hiçbir ürün için işlem yapılmaz. Taşımacılık hizmetimizde müşteri isteği doğrultusunda istenirse adrese kadar teslim edildiği gibi kargo şubemizden teslimi yapılabilir.

İtalya Hava Yolu Kargo Teslimat Süresi

İtalya’ya her gün ve haftalık olarak rutin bir şekilde kargo taşımacılığı yapılır. Bu konuda gerekli bilgi ve birikime sahip olan firmamız kargoların göndericisinden alınarak alıcısına ulaşana dek bizim sorumluluğumuzdadır. Kapı teslim olarak yapılan işlemlerde müşterilerimizin en çok merak ettikleri konulardan biri kargonun kaç günde ulaşacağı konusudur.

Yurt dışı taşımacılığında uçak yolu tercih edildiği için kargolar İtalya’ya bir günde ulaşır. Eğer kargo adres teslim ise müşteri isteği doğrultusunda ekspres teslim ise bir günde eğer ekonomik bir gönderim tercih edildi ise iki ya da üç gün içinde teslimi gerçekleştirilir.

İtalya Kargo Taşımacılık Fiyatlandırması

İtalya Kargo fiyatları ülkeler arası mesafeye, gönderilen kargonun niteliğine ve uçak kapasitesine değişiklik gösterebilir. Ayrıca gönderinin ekspres ya da ekonomik olması ile de kargo fiyatı belirlenir. Kargonun kilosu kapladığı hacim durumuna göre de fiyatı belirlenir.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo