ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

İSVİÇRE KARGO

İsviçre Kargo firmamızın sizlere sunduğu hava yolu uçak kargo servisleri Express ve Ekonomik olarak iki ana başlıkta ele alınmaktadır. Paket, doküman, eşya ve malzeme gibi çeşitli kargoları dünyanın bir ucuna ulaştıran firma hızlı hizmetiyle ilk sırada bulunuyor. Hızlı olması müşterilerin ilk tercihi oluyor. Tüm kargolar anında paketlenerek yola çıkıyor en geç bir hafta içinde Avrupa ve Asya’ya ulaştırılıyor.

Avrupa’nın her ülkesine kargo teslimi yapan firma 300 ülkeye kargo hizmeti sunarak istediğiniz paketleri bu ülkelere ulaştırıyor. Önemli evraklarınızı ve dokümanlarınızı en kaliteli şekilde ulaştırıyor. Kargo firması İsviçre’ye kargo teslimatı yapıyor. İsviçre gönderilerini en hızlı bu firma ile kargolayabilirsiniz. Kargonun güvenirliği ve hızlılığı bakımında önemli hizmetlerde bulunan firma Avrupa ülkelerine hızlı teslimat sağlıyor.

Türkiye’den İsviçre’ye Kargo Ücreti Hesaplama

Türkiye’den İsviçre’ye Kargo ücretleri gönderilerin ağırlığına göre hesaplanıyor. Yurt dışı gönderilerinde kargo ücretlerinde fiyat farkı bulunuyor. Ağrılık ve büyüklük cinsinden hesaplanan kargo ücretleri alıcı ya da gönderici ödemeli yapılıyor. Kargo ücretlerinin ödemesi şubelerde yapılabilir.

Ödemelerde kredi kartı ya da nakit geçerli oluyor. Yurt dışı ödemelerinin güvenle yapıldığı firma İsviçre kargo hizmeti içerisinde İsviçre’ye her türlü paket, evrak ve eşya gönderimi yapıyor. Hızlı, ekonomik ve güvenli teslimatlar yurt dışına firma sayesinde yapılıyor.

İsviçre Kargo İle Taşınması Yasak Ürünler

İsviçre Kargo Şirketi güvenlik açısından bazı ürünlerin taşınmasını yasaklamıştır. Bu ürünlerin arasında canlı hayvanlar, silah malzemeleri, uyuşturucu, alkollü ürünler, değerli eşyalar ve kürk tarzı ürünler yer alıyor. Yasak olan ürünlerin kargolanması yapılmıyor.

Kargo işlemleri sırasında paketler açılarak kontrol ediliyor. Paketteki ürünler kontrol edildikten sonra kargolanıyor. Yurt dışına her kargonun teslimatı güvenle yapılır. Evrak taşımacılığında önemli evraklarınızı dünyanın diğer ucuna taşıyor. Evraklar zamanında gereken yere ulaşıyor.

İsviçre’ye Gönderilen Kargolarda Takip Sistemi

İsviçre Kargo takibi öne çıkan bir sistem de kargo takip sistemi oluyor. Yurt dışına ve yurt içinde kargo hizmetlerinde müşterilere kargo takip numaraları veriliyor. Kargo takiplerinde numaraların bulunması müşterilerin her an takip yapmasını sağlıyor.

Takip sırasında verilen numaraları sisteme girerek hemen kargonun nerede olduğunu görebilirsiniz. Firmanın sunduğu bu hizmet kişilerin kolayca kargolara ulaşmasını ve teslimatları kontrol etmesini sağlıyor. Yurt dışına kargo işlemlerinde alıcı, gönderici ve ödeme bilgileri faturaya yazılıyor. Ödemeler kart ya da nakit yapılabiliyor.

Yurt Dışı Kargo İşlemleri Kaç Günde Tamamlanır?

Yurt dışına kargo yollamak için firmanın kargo hizmetini kullanabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla ve hızlı bir şekilde kargolama işlemi yapabilirsiniz. Yurt dışına kargo işlemleri yaklaşık 10 gün içinde tamamlanıyor. Kargonun paketlenmesi, hava yoluna verilmesi ve istenilen ülkeye ulaşması gibi işlemlerin yapıldığı firmada güven ilk sırada geliyor. Güvenle ve hızla gönderiler adrese ulaşıyor.

Adresten teslim alan kişiler imza atıyor ve firma gereken her türlü güvenliği sağlıyor. İsviçre ve daha pek çok ülkeye kargo işlemlerinde firmanın yurt dışı hizmetlerini kolayca alabilirsiniz.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo