ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

İSVEÇ KARGO

İsveç Kargo farkıyla hızlı ve güvenli bir şekilde hava yolu uçak kargo gönderimi yapmak için en doğru adrese hoş geldiniz. Yurt dışı kargo şirketleri birbirleri içerisinde rekabet halindedir. Bunların arasında İsveç’e hızlı bir şekilde kargo gönderimini yapmak için firmalar bulunmaktadır. Firmamız uçak ile uluslararası bir gönderim sağlamaktadır. Uzun yıllardan beri kurumsal ve bireysel olarak hizmet vermektedir. Uçak taşımacılığının yanı sıra deniz yolu taşımacılığı, zati eşya taşımacılığı, bagaj fazlası kargo taşımacılığı, özel kargo taşımacılığı vardır.

Firmamız kararlı ekonomik tüm müşterilerimiz memnun etmeyi hedef almıştır. 12 yıllık süreyi aşkın engin deneyimlerimiz ile sizin eşyalarınızı istediğiniz her yere taşımaktayız. Özelikle lojistik sektöründe hassas davranmaktayız. Firmamız sadece İsveç’e gönderim yapmamaktadır. Dünyanın bir ülkesine taşımacılığı en hassas ve ekonomik bir şekilde yapmaktadır. Eğer siz de yurt dışına bir kargo ile gönderecekseniz kargonuzu bize rahatlıkla teslim edebilirsiniz.

Türkiye’den İsveç’e Uçak Kargo Gönderimi

Firmamız Dünya çapında çok geniş bir kitleye sahiptir. Hizmette kaliteli firmalarla birlikte uzak mesafeler ekonomik ve hızlı bir şekilde gönderimi sağlanmaktadır. İsveç’e kargo gönderimi hızlı bir şekilde gönderimi yapılabilmesi için uçak kargo ile gönderimi yapılmasında fayda vardır. İş belgeleri, teminat mektubu gibi önemli belgeler güvenli ve hızlı bir ulaşım için firmamız ve uçak kargosu ile tercih edilmelidir.

İsveç Hava Yolu Uçak Kargo Fiyatları

Gönderi standart diğer kargo şirketleri gibi ağırlık ve hacmine bağlı olarak fiyatlarda değişiklik göstermektedir. İthalat ve ihracat taşımalarında hava yollarına göre 100, 200, 300 TL gibi fiyatlar üzerinde değişiklik göstermektedir. Gönderdiğiniz eşya çok ağır veya çok büyük olduğunda sizlere en iyi fiyatı vermek için firmamızla iletişim haline geçerek en kısa sürede en cazip fiyat ile anlaşma sağlanacaktır.

İsveç Deniz Yolu Taşımacılığı

Lojistik sektöründe deniz yolu taşımacılığı etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Firmamız tarafından birçok dünya ülkesine gönderimi sağlanmaktadır. Türkiye’de bulunan limanlarımız, Gemlik, İskenderun, Haydarpaşa, Ambarlı, İzmir, Evyap, Derince, Mersin, Samsun, Trabzon ve Hopa limanları vardır. Türkiye’de limanların büyük çoğunluğu firmamız tarafından gönderimi yapılmaktadır.

İsveç Ülkesine Fazla Bagaj Taşımacılık

Bilindiği gibi hava yolu firmaları yolculara belirli miktarda bagaj hakkı vermektedir. Yolcular fazla bagaj getirdiğinde yüksek miktarlar karşılığında alınacağı söylenir. Firmamız ise bunu önüne geçmek için bagajınızın çıktığı limandan ulaşması gereken adrese kadar geçen vakitte ciddi oranda bir fiyat avantajı sağlayarak ulaşımını yapmaktadır. Bagajınızı diğer hava yolu şirketleri ile kıyasladığınızda siz de aradaki farkı fark edeceksiniz.

İsveç’e Özel Kargo Taşımacılığı

Her türlü özel kargonuzu hangi şartta olursa olsun gönderimini yapmaktayız. Profesyonel kadromuz sayesinde ürünleriniz bozulmadan kaliteli bir şekilde gönderimini yapıyoruz. Tehlikeli maddeler, bozulabilen yiyecekler, soğuk zincir gibi paketler bizim tarafımızdan güvenli ve en ekonomik şekilde taşınması için gereğini yapmaktayız. Soğuk zincir taşımacılığı genelde ilaç sektöründe kullanılan bir taşımacılık şeklidir. Bozulabilir kargolarda ise çevresel sebeplerden nem, ısı yüzünden bozulmaması için gerekli şartlar sağlanarak taşıma işlemi yapılmaktadır.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo