ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

İstanbul Kargo

İstanbulkargo.net ile metropol merkezli olmak üzere yurt içinde hava alanı bulunan tüm şehirlere ve yurt dışında bütün dünya ülkelerine Express ve Ekonomik taşımacılık servisli hava yolu uçak kargo hizmetlerinden yararlanabilirsiniz..

Günümüz teknolojisinin en büyük sektörlerinden biri olan taşımacılık alanı firmamızın kuruluş amacı ile bire bir örtüşmektedir. Yurt içinde ve yurt dışında yapmış olduğumuz iş birliktelikleri ve ortaklıklarıyla sizlere her zaman daha iyi hizmetler sunabilmek için ‘İstanbul Uçak Kargo‘ ekibi olarak var gücümüzle çalışmaktayız. İstanbul’dan Ankara’ya da, Almanya’ya da kargo gönderebileceğinizi biliyor muydunuz? Daha detaylı bilgi ve destek alabilmek için günün her saati 0212 221 12 440534 793 92 77 çağrı merkezini hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Zaman önemliyse hemen bizimle iletişme geçebilirsiniz.

İstanbul’dan yurt dışına hava yolu uçak kargo gönderimi.

Yurtdışı Kargo servisleri ile Türkiye’den satın aldığınız mal ve ürün gruplarını firmamız garantisi altında hava yolu uçak kargo servisleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde adresten adrese kargo yöntemiyle gönderebilirsiniz. Çok uygun fiyatları, en hızlı servis süreleri, an ve an takip sorgulama imkanı, 7 gün 24 saat çağrı merkezine ulaşabilme seçenekleriyle sizlere her zaman iyi hizmetler sunabilmek için ekibimiz var gücüyle çalışıyor. Bizden fiyat teklifi almadan, diğer firmalar ile irtibata geçmeyiniz. Hava yolu kargo şirketimiz tüm hava yollarının en uygun fiyatını vermektedir.

TÜRKİYE'DEN YURT DIŞINA EXPRESS VE EKONOMİK UÇAK KARGO GÖNDERİMİ

Taşımacılık alanının temel direk hizmetlerinden birisi olan Uçak Kargo en güvenli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslimat veren servislerden birisidir. Türkiye’den yurt dışına ve yurt dışından Türkiye’ye hava yolu kargo gönderimi yapmak için İstanbul Kargo ile iletişime geçebilirsiniz. Sektörün ehli, uzman ve deneyimli ekibimiz ile irtibat kurmanız halinde sizden kargo adına gerekli tüm bilgileri isteyecektir. Bunlar; kargo içeriği, kap ve adet sayısı, kilogram ve ölçü bilgileri, çıkış ve varış ülkesi, alıcı ve gönderici iletişim bilgilerini eksiksiz ve tam bir şekilde uzman ekibimize iletmeniz halinde çok kısa zaman çerçevesinde kargonun maliyetini ve teslimat süresini öğrenebilirsiniz. Avrupa, Asya, Amerika ve Afrika kıtaları üzerinde yer alan tüm ülke ve şehirlere firmamız aracılığıyla kargo yollayabilirsiniz. Web sitemiz içerisinde yer alan kargo takip sorgulama alanı ile yollamış olduğunuz gönderileri an ve an izleyebilirsiniz. Ayrıca günün tüm saatleri deneyimli ekibimize ulaşarak bilgi ve destek alabilirsiniz. Numune bazlı kurye gönderimi ve ihracat kargo taşımacılığı gibi hizmetlerden yararlanmak için hiç beklemeden çağrı merkeziyle iletişim kurabilirsiniz. Yurt dışına yanıcı, yakıcı, patlayıcı ve Türk Ticaret Kanunu yasalarına aykırı olmayan tüm kargo gönderileri kabul edilmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi alabilmek için uzman operatörlerimizle görüşmeniz gerekmektedir. Tüm dünya ülkelerinde firmamız bünyesine ait kargo acente şubeleri bulunmaktadır. İlgili ülkelerde olası gümrük beklemeleri servis sürelerine dahil değildir. Yılların getirmiş olduğu bilgi, birikim ve tüm tecrübelerimizi kargo operasyonlarına aktarmaktayız. Ülkemizin yurt dışında ki en büyük temsilcilerinden birisi olan şirketimiz kurulduğu ilk günden bu yana bireysel ve kurumsal anlamda tüm müşterilerine hizmetler vermektedir. Kargo fiyatlarına tamamen ülke mesafe uzaklıklarına ve kargonun ağırlık, ölçü bilgilerine dayalı olarak değişkenlik göstermektedir. Eğer kargonuzun herhangi bir aciliyeti yoksa Ekonomik servis ile en uygun taşıma maliyetleri ile gönderebilir, lakin kargonuzun zaman hassasiyeti bulunuyorsa Express servisle çok hızlı bir şekilde ilgili ülkeye ulaştırabilirsiniz. Her gün yüzlerce kişinin evrak, doküman, bavul, valiz, koli, numune gibi kargolarını Türkiye’den ilgili ülkelere adresten adrese taşıma yöntemiyle göndermekteyiz. Tamamen yerli, öz sermayemiz ile kurulan şirketimiz bütün vatandaşlarımıza kaliteli hizmetler sunmaktan ötürü gurur ve mutluluk duymaktadır. İstanbul merkez ofisinde yürütülen kargo işlemleri sizlere en kapsamlı şekilde sunulmaktadır. Kargo taşımacılığı sektörü içerisinde en hızlı ve üst düzey güvenli olan birim uçak kargo hizmetidir. Kargonuz hem çok hızlı bir şekilde ilgili ülkeye ulaşır, hem de tüm güvenlik önlemleri alınmış bir şekilde sorunsuz ve sıkıntısız bir kapsamda göndericiden alıcıya ulaştırılır.

HIZLI, GÜVENİLİR VE KALİTELİ

Hava Kargo alanında Türkiye’nin öncü kuruluşu olarak yıllardır üstlendiğimiz her işi layıkıyla tamamlıyor, müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmıyoruz. Aldığımız talepleri hızla karşılıyor, hiç bir aşamada vakit kaybına mahal vermeyen bir hizmet politikasıyla yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Hizmetlerimize ihtiyaç duyulan her an ulaşılabilmesi gayesiyle 7 gün 24 saat çalışıyor, zamanınızı daha değerli kılmak için azami gayret gösteriyoruz. Müşterilerimizin sözde değil, özde kaliteli hizmet alabilmeleri için kendimizi her gün geliştiriyor, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Bizim seçtiğiniz için teşekkürler.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo