ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

İNGİLTERE KARGO

İngiltere Kargo farkıyla numune, paket, evrak, döküman, valiz, döküman gibi ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz. Yurt dışı kargo hizmetlerimiz Avrupa Birliği Gümrük Yasaları’na göre şekillenmektedir. Avrupa ülkelerine yapılan hizmetlerimiz içerisinde İngiltere kargo gönderimi de bulunmaktadır. İngiltere kargo hizmetinde İngiltere gümrük mevzuatı ve İngiltere yerel yasalarına göre hareket edilmesi gerekiyor.

İngiltere’ye kargo gönderimi konusunda yasal olan tüm ürünlerin gönderilmesi mümkündür. Bunların içinde İngiltere’ye zarf, koli, paket, belge, makine teçhizatı, ihracat ürünleri sayılabilir. Aynı zamanda İngiltere’den ithalat ürünleri getirilmesi de söz konusudur.

Türkiye’den İngiltere’ye Uçak Kargo

Göndermek istediğiniz kargo firmamız tarafından İngiltere’nin tüm şehirlerine güvenli bir şekilde, yasal mevzuatlara uygun olarak ulaştırılır. Hızlı teslim edilmesini istediğiniz ürünler için hava yolu kargo hizmeti ile gerçekleştirilir. Hava yolu kargo hizmetleri diğer yurt dışı hizmetlerine göre pahalı olsa da kargonuzun en hızlı şekilde ulaşması mümkündür.

Kargo hizmetlerimizde göndermek istediğiniz büyük parçalar için genel olarak kara yolu ulaşımı tercih edilse de acil durumlarda hızlı kargo ulaştırmak amacıyla hava yolu ulaştırma hizmeti de yapılabilir.

İngiltere Ülkesine Kargo Gönderiminde Hızlılık

Hızlı ulaştırmak istediğiniz kargo ürünlerini hava yolu taşımacılığı ile anlaşmalı olduğumuz sürede ulaştırmamız mümkündür. Gümrük gecikmeleri dışında gönderdiğiniz kargo ulaşım süresinde herhangi bir gecikme yaşanmayacağı tarafımızca teyit edilir.

Anlaşmalı olduğumuz ithalat ve ihracat firmalarımızın dışında acil göndermek istediğiniz paketler konusunda da bireysel müşterilerimize hizmetimiz bulunuyor. Önemli işleriniz söz konusu olduğunda müşterilerimizi mağdur etmemek amacıyla iş ortaklarınız ile düzenli iş gerçekleştirmeniz açısından siz müşterilerimize lojistik destek hizmeti sunuyoruz.

Türkiye – İngiltere Hava Kargo Servisleri

İngiltere hava yolu kargo hizmetimiz ile göndermek istediğiniz kargolarda hem güvenli hem de hızlı bir hizmet kalitesi oluşturuyoruz. İngiltere ekonomisi, kültürel yapısı ve bir takım özellikleri sebebi ile gelişmiş bir ülke konumundadır. Bu gelişmişlikle birlikte Türkiye’den İngiltere’ye oldukça fazla göç olmuştur. Türkiye ile İngiltere arasında gerek sosyal gerekse ticari ilişkiler oldukça gelişmiş seviyededir. İngiltere’de yaşayan Türk vatandaşı tanıdıklarınız ile güvenli ve hızlı bir şekilde kargo gönderimi yapabilirsiniz.

İngiltere kargo hizmeti ile hava limanlarına ulaşım sağlamakla beraber kargo ve kurye faaliyetlerimiz bulunuyor. İngiltere ve Türkiye arasında gönderim yapılan hava yolu uçak kargo hizmetlerinde bir takım gümrük kuralları bulunuyor. Mal değeri 100 USD üzeri olan gönderi ürünleri için İngiltere gümrük mevzuatına göre vergilendirme yapılması durumu söz konusudur. Ayrıca ağırlıkları 150 kilogramın üzerinde olan ürünler için de gümrük mevzuatı söz konusudur.

İngiltere Kargo Gönderiminde Güvenlik

Gönderdiğiniz kargo ürünlerinin güvenliği bire bir firmamız tarafından sağlanmaktadır. Müşterilerimiz ile yaptığımız kargo gönderim sözleşmesine bağlı olarak gönderilmek üzere teslim alınan kargonun gerek hava yolu gerekse kara yolu ile taşınması sırasında şirketimiz tarafından güvenliği oluşturuluyor. Ayrıca gümrük noktalarından geçişleri sırasında da göndermiş olduğunuz kargonun güvenli geçişi sağlanmaktadır. Yurt dışı hava ve kara yolları ile kargo gönderimi sırasında, kargonun ilk çıkış noktasında son teslim alınacağı noktaya kadar takibini web sitemiz aracılığı ile yapabilmeniz mümkün.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo