ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

HIRVATİSTAN KARGO

Hırvatistan Kargo farkıyla ülkemizden ilgili ülkenin hava alanı bulunan tüm şehirlerine hızlı ve güvenli bir kapsamda kargo gönderimi yapabilirsiniz. Her zaman kurumsal ve bireysel anlamda ulaşan tüm müşterilerine en uygun taşıma ücretleri ve hızlı servis süreleri sunmakta olan şirketimizle iletişim kurabilirsiniz.

Bir çok insanın yurt içine ya da yurt dışına kargo göndermesi gerekiyor. Yurt içine kargo gönderimleri hızlı gerçekleştiği gibi yurt dışına olanlarda hızlı bir şekilde gerçekleşir. Hava yolu taşıması ile kargo yurt dışına gönderilir ve adrese teslim edilmesi sağlanır. Hızlı ve ekonomik olarak yurt dışına kargo gönderebilirsiniz.

Hırvatistan’a Kargo Nasıl Gönderiliyor?

Evrak ya da koli gönderimlerin de en önemli husus ücretin nasıl belirlendiğidir. Evraklarda doğrudan ağırlık üzerinden kg cinsinden hesaplama yapıp ücret tayin edilir. Kolide ise en, boy ve yükseklik ile ücret tayini yapılır. Pasaport, sözleşme, belge gibi evraklarda rahatlıkla yurt dışına gönderilir. Kargo firma tarafından teslim alındığında sevk edilmek üzere hazırlanır. Kargo hemen sonrasında çok kısa bir sürede sevk edilir.

Genelde ülkeden ülkeye ulaşım kısa sürer. Ancak ülkeye ulaştıktan sonra o ülkeye mal sokmak için gümrükten geçmek gerekir. Gümrüğün kendi belirlediği kurallar vardır ve uyulmaması halinde başınızı ağrıtabilir. Size verilen kargo takip numarası ile kargonuzun nerede olduğunu ne zaman ulaştığı gibi adımları öğrenebilirsiniz. Kargo takip numarasını kaybetmemeniz bu sebepten dolayı önemlidir.

Hırvatistan Gümrük Gönderim Kuralları

Kargonuz ülke sınırlarına ulaştıktan sonra gümrük tarafından incelenir. Gümrükte bir ülkeye vergi ödemeden girebilecek maksimum ağırlıklar ya da giren ürünün sahip olduğu en yüksek fiyat belirlenmiştir. Ağırlığın aşılması durumunda sizi vergi vermeye zorlayacaktır. Y ada fiyat belirlenenin üstünde ise gümrük işlemleri uygulanacaktır. Böyle bir durumda kalmamak için kuralları ihlal etmemek gerekir.

Hırvatistan’a Ekspres ve Ekonomik Kargo

Kargo gönderiminde müşterinin en ciddi sorunu kargonun total ücretidir. Hem yurt dışı hem hava yolu taşıması derken müşteri çok fazla ücret ödemekten çekinebilir. Ancak şimdilerde bu sorun problem teşkil etmez. Kısa sürede ulaşımın yanında oldukça ekonomik bir bütçeye bu imkân sağlanır.

Hırvatistan’a İthalat ve İhracat Servisleri

Ülke sınırları dışına ithalat ya da ihracat yapmak Türk Ticaret Kanunları ile belirlenmiştir. Bu kanunların dışına çıkmadan yurt dışına ithalat ya da ihracat yapılabilir. Kanunların dışına çıkan ürünler, yanıcı, patlayıcı malzemeler kargo firmasının değil göndermeye çalışan kişinin sorumluluğundadır. Sorunla karşılaşmamak için kurallara uymak en iyisidir.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo