ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

GÜNEY KORE KARGO

Güney Kore Kargo şirketi ile yurt içinden ilgili ülkeye kargo göndermek günümüz şartlarında artık çok kolay! Yurt dışına kargo göndermek artık eskisi gibi zor bir işlem değil. İnsanlar yurt dışında yaşayan tanıdıklarına kolaylıkla koli ya da evrak gönderebilir.

Fiyatlar oldukça uygun olacak şekilde gönderim evrak ise fiyat evrakın ağırlığı üzerinden belirleniyor. Gönderim koli ise en boy ve yükseklik üzerinden hesaplanıyor. Güney Kore’ye evrak, koli, pasaport, hediye, paket, numune gibi birçok kargonuzu göndermeniz mümkün. Mesafeler engel değil.

Güney Kore’ye Kargo Nasıl Gönderiliyor?

Ürün kargoya ulaştıktan sonra yurt dışına gönderilmek üzere hazırlanıyor. Daha sonrasında sevk edilmek üzere hazırlanan ürün yola çıkıyor. İnsanlar arasında özel kargolar gönderildiği gibi şirketler arasında da ticari kargolar bu sayede gönderilmektedir. Ürünler hava yolu taşımacılığı ile diğer ülkeye iletilir. Yani Türkiye’den Kore’ye ya da Kore’nin bir yerinden Türkiye’ye gelecek kargo hava alanlarından aktarılır. Hava alanlarından aktarıldığı içinde bazı gümrük kısıtlamaları gündeme gelir. Gönderimler ekspres olarak gönderilir.

Güney Kore Kargo Gümrük Gönderim Kuralları

Mal gümrükten geçerken bazı değerlendirmelere tabi tutulur. Eğer fiyatı belli bir miktarın üzerinde ise vergilendirmeye girer. Ya da kargonun ağırlığı üst sınırı aşmışsa gümrük işlemlerine tabi tutulur. Paketinizin kaybolmadığından emin olmak için ürün takip kodu ile rahatlıkla nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Böylece endişelenmenize gerek kalmaz. Müşterinin içi rahat eder ve ürünün ne zaman nerede olduğunu bilir. Türk Ticaret Kanunlarına uyulduğu takdirde hiçbir mal gönderiminde sıkıntı olmaz. Ürünler daha sonrasında adresinize ulaştırılabildiği gibi isterseniz şubeden teslim alırsınız.

Güney Kore Ekspres ve Ekonomik Kargo

Yurt dışına kargo göndermek aslında düşünüldüğü kadar pahalı değildir. Oldukça uygun fiyatlara gönderim mümkündür. Hızlı gönderim sayesinde ürün uzun süre beklemez yani kokması bozulması ya da yolda zarar görmesi gibi bir durum yaşanmaz. Motor jeneratör gibi ağır kayıpların yaşanacağı ürünlerde hızlı kargo çok daha önem arz eder. Çarpma ya da darbe ile zarar görecek eşyaların taşınmasında kullanılır.

Güne Kore’ye İthalat ve İhracat Servisleri

Türkiye’den Güney Kore’ye şirketler arası yazışmaları, evraklar, belgeler gönderilir. Evrak gibi malların gönderiminde oldukça basit kurallar işler. Kargonun en hızlı şekilde gönderilmesi için bilgilerin doğru verilmesi gerekir.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo