ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

GANA KARGO

Gana Kargo farkıyla hızlı ve güvenli bir şekilde kargo gönderimi yaparak, hem kesenizi oldukça rahatlatır, hemde servis süreleri yönünden olabilecek en hızlı gönderi süresi ile hizmeti en üst seviyeye çıkartıyoruz. Sizden gelen talepler doğrultusunda faaliyet gösteren hava yolu uçak kargo şirketimiz bir telefon kadar yakındır.

Gana, Afrika kıtasında yer alan ve denize kıyısı olmaya bir ülkedir. Ülke nüfusunun birçoğunun yurt dışında eğitim görmeleri kargo firmalarının hizmetlerinin buraya yoğunlaşmasına neden olmaktadır. Bunun dışında ülkedeki tarımsal ve sanayi ürünlerinin üretiminin yetersiz olması dolayısıyla, bu ürünlerin dışarıdan ithal edilmesi durumunu göz önüne sermektedir.

Bu amaçla da kargo faaliyetleri önem kazanmaktadır. Özellikle Avrupa, Asya ve Amerika kıtalarından buraya ulaşımın kara yolu ile ulaşılması sınırlıdır. Bu sebeple hem yolcu taşımacılığında hem de kargo taşımacılığında hava taşıtları kullanılmaktadır.

Gana Kargo Gönderi Sistemi Nasıl Gerçekleşir?

Gana ülkesine kargo gönderimi sistemi bireysel kişiler için, firma tarafından uygun bir şekilde paketlenerek gerekli gümrük işlemlerinin ardından hava taşıtları ile aktarma istasyonlarına sevk edilir.

Kurumsal firmalar için ise ithalat ve ihracatın gerektiği şekillerde gerekli prosedürlerin tamamlanması tamamen kargo firması tarafından tanzim edilerek hava taşıtları ile aktarımı sağlanır. Kargo taşımacılığı için ülkeler arasında tamamen hava taşıtları ile ülke içerisindeki dağıtımı ise kara taşıtları ile gerçekleştirilmektedir.

Gana Hava Yolu Kargo Taşımacılığının Avantajları

Kargo taşımacılığının, hava yolu kargo taşımacılık sistemi ile yapılmasının birçok avantajı mevcuttur. Bunların başında kargo transferinin ekspres bir şekilde yürütülmesi gelmektedir. Kargo işleminin hızlı bir şekilde yürütülmesi ile birlikte bireysel müşteriler işlemlerini daha hızlı gerçekleştirmektedir.

Kurumsal firmalar ise özellikle ticari ürünlerin kargo ile taşınması sırasında kazanacakları süre ile ekstra gelir etmekle beraber, ürünlerin bozulmadan ve bir kayba uğramadan taşınması ile ekstra olarak avantaj sağlamaktadır.

Türkiye’den Gana’ya Hava Yolu Uçak Kargo

Türkiye’den Gana’ya uçak kargo taşımacılığında, taşınacak olan ürünlerin olası zararlara uğraması durumunda imzalanan ön sözleşmeler ile müşterilerin tüm mağduriyetleri giderilir. Bunun dışında ise hava yolu taşıma işlemlerinde kaza riskinin diğer taşıma araçlarına göre daha az olması da yöntemin güvenilirliğinin yüksek olduğunun göstergesidir.

Gana Hava Yolu Uçak Kargo Taşımacılığının Süresi

Gana’dan yurt dışına gönderimi yapılacak olan ürün veya ürünlerin teslim süresi ortalama olarak 1 ile 7 gün arasında sürmektedir. Bu sürenin farklarının fazla olmasının nedeni mevsimsel koşullara bağlı hava muhalefeti ile yaşanabilecek olan uçakların rötara uğramasıdır.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo