ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

FRANSA KARGO

Fransa Kargo şirketi sizlere hem hava yolu uçak kargo, hemde kara yolu kargo taşıma hizmetleri ile birden fazla servisi aynı çatı altında buluşturmaktadır. Gelişen teknoloji ve artan talep doğrultusunda birçok kargo firması müşterilerine bu kapsamda hizmet sağlamaktadır. Dünya genelinde oldukça yaygın bu sektörde kaliteli hizmetleri ile adından sıkça söz ettiren firma tüm ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılayarak, talepleriniz doğrultusunda hizmet sunuyor.

Gerek yurt içi gerekse yurt dışı tüm gönderileriniz için güvenle en kısa sürede teslimat olanağı sağlıyor. Müşterilerin en çok aradığı güvenli ve hızlı teslimat seçenekleri ile hizmet sağlayan firma, birçok şubesi ile her gün üye memnuniyet sağlayarak başarılı bir şekilde iş hayatına devam ediyor. Uygun fiyat garantisi ve başarılı teslimatları ile hizmetlerine kolayca erişim sağlamanız mümkün oluyor.

Türkiye’den Fransa’ya Hava Yolu Uçak Kargo

Müşteri memnuniyeti açısından gönderilen kargoların doğru şekilde paketlenmesi büyük önem taşımaktadır. Ürünü karşı tarafa nasıl göndereceği konusunda müşterilere yön vermek ve hizmet sağlamak adına her türlü desteği oluşturarak müşterilerine kendilerini özel hissettiriyor. Müşterileri için paketleme sürecinde kişisel olarak hazırlanan ürünleri kırılma olasılığına karşı sağlamlaştırıyor.

Kırılacak ve zarar görebilecek ürünleri doğru paketleme ve nakil hizmeti ile istenilen yere en kısa sürede zarar görmeden ulaştırmanın garantisini sunuyor. Özenle hazırlanmış paketler sizin için olduğu kadar firma içinde önem taşıyor. Göndermek istediğiniz paket ücreti hesaplanarak size en uygun fiyat garantisi sunuluyor. Piyasada bulunan rakiplerinden daha detaylı ve özverili olarak hizmet sağlıyor.

Fransa Ülkesine Sigortalı Kargo Hizmeti

Fransa Kargo Gönderimi sırasında yaşanan en büyük sıkıntılardan biri olan kargo kaybolması, zarar görmesi veya gideceği yer herhangi bir sebep ile ulaşamaması halinde gerekli önlemleri alarak hizmet sağlayan firmanın kalitesi ön plana çıkmış durumda. Bu kapsamda müşterilerine sigortalı ürün gönderimi sağlıyor.

Göndermiş olduğunuz kargolar sigortalanarak her türlü sorun karşısında sizi mağdur etmeyecek şekilde hizmet veriyor. Kırılmalara karşı korunan kargo paketlerinin zarar görmesi halinde tüm zararlarınız karşılanarak sizi hiç bir şekilde mağdur duruma sokmuyor.

Fransa Kargo Teslimat Süreleri ve Ücretlendirme

Teslimat süreleri gönderilen bölgeye göre farklılık göstermektedir. Yurt dışına kargo gönderimi tatil nedeni ve teslimat şartları ile farklılıklar gösterebilmektedir. Ama bu süre çok fazla uzamıyor, en geç 2 gün içerisinde teslimatını istediğiniz paket adrese teslim ediliyor.

Sevkiniz istediğiniz ürünün teslimat süresi ve yolculuğu ile ilgili tüm detaylara ulaşabiliyor ve paketinizi her an takip sistemi ile takip edebiliyorsunuz. Ödemeleriniz göndermiş olduğunuz kolinin ebadına ve ağırlığına göre ücretlendirilir ve sonra size ek bir ücret gönderimi olmaz.

Türkiye – Fransa Güvenilir Kargo Teslimatları

Hizmet sağlayan tüm elemanları teslimat konusunda oldukça tecrübeli, teslimat ve karşılama sırasında açıklayıcı ve güler yüzlü personel bulabiliyorsunuz. Sorduğunuz ve merak ettiğiniz her konu için size gerekli bilgiyi sağlayan şirket, güvenilir teslimat konusunda öncü olma yolunda liderliğini sürdürüyor. Sizi telefon ile her konuda bilgilendirerek mağduriyetinizi önlüyor.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo