ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

FİNLANDİYA KARGO

Finlandiya Kargo farkıyla Avrupa ülkesine hava yolu uçak kargo gönderimi yapmak için kaliteli şirketimizin web sayfasına hoş geldiniz. Ekonomik ve Express kargo ile en ucuz fiyattan paket veya evrak gönderebilirsiniz. Hava yolu kargo firmasıyla en güvenilir şekilde gönderilmektedir. Finlandiya gümrük yasası Avrupa Birliği tarafından düzenlenmiştir. Türkiye’den Finlandiya’ya ve tam tersi Finlandiya’dan Türkiye’ye en hızlı şekilde kargo gönderebilirsiniz. Kargo teslimatı firma araçları tarafından kapıda elden teslim edilmektedir.

Türkiye – Finlandiya Kargo Firması Nasıl Olmalıdır?

Finlandiya Uçak Kargo şirketi ürünün paketlemesini kendi yapmaktadır. Paket içerisinde yasaklı ürün veya ürün sınırı aşıldıysa gönderici kişiyi uyararak paketten çıkartılmasını söylemektedir. Kargo teslim edildikten sonra paket artık firma sorumluluğu altına girmiştir. Kargo tesliminden sonra kişiye kargo takibi yapabilmesi için özel bir kod verilmektedir. Bu kod ile telefon ve internet aracılığıyla kargonun nerede ve ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Finlandiya Kargo Nerede Olduğu Nasıl Takip Edilir?

Finlandiya’ya gönderilen kargoyu firmaya teslim ettikten sonra size verilen kod ile firmanın web sitesine giriş yaparak kargonun durumunu izleyebilirsiniz. Karşınızda şu seçenekler olacaktır, kargo firmada, kargo uçağa teslim edildi, kargo gümrük işlemlerinde, kargo gümrükten sorunsuz bir şekilde geçti, kargo hava yolunda bekletilmekte ve en son aşama kargo alıcıya teslim edildi. Bu yolları internet üzerinden takip edebilirsiniz. Kargonuz ekonomik ve express olmak üzere iki seçenekle gönderilmektedir.

Kargo Gönderirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Unsurlar

Paketleme işleminde görevlinin çıkarmanızı istediği ürünü mutlaka çıkarın. Aksi takdirde gümrük kontrolünde usulsüz bir yasa ihlali olursa kargoya el koyulmaktadır. Kargo paketlemesini firma yetkilisine bırakın. Teslim ettikten sonra takip numarasını istemeyi unutmayın. Kaybolma, çalınma veya zarar görme durumunda paketin zararını firmanın karşılayıp karşılamadığını mutlaka sorun.

En Hızlı Şekilde Kargo İçin Express Seçeneğini Kullanın

Finlandiya Express Kargo seçeneği ile en hızlı şekilde kargonuz alıcıya ulaşacaktır. Kargo hava yolunda bekletilmeden aynı gün içerisinde firma araçlarıyla alıcının adresine gönderilecektir. Kapıda elden teslim edilen kargo hem güvenli olacaktır hem de 1 hafta kadar hava yolunda beklememiş olacaktır. Ekonomik seçenek biraz daha ucuzdur fakat kargo teslim süresi uzun olacaktır. Ekonomik kargo bekletildiği için içecek gibi ürünler zarar görebilmektedir. Bu yüzden her zaman express kargo seçilmelidir.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo