ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

FİLİPİNLER KARGO

Filipinler Kargo taşımacılığı, en fazla tercih edilen nakliye araçlarından bir tanesidir. Kargo taşıma birimleri arasında en hızlı ve güvenli bir şekilde hava yolu taşıma özelliğine sahiptir. Firma, tüm ülkelere ve şehirlere kargo gönderisi yapmak ve hızlı bir şekilde gönderimini sağlamak için hava yolu taşımacılığında en uygun seçimdir.

Filinpinler’e Kapıdan Kapıya Kargo

Günümüzde artık hızın önemi çok büyüktür. Özellikle hayatı kolaylaştıran çözümler oldukça önemlidir. Kargo alanında en uygun ve iyi çözümler sunan firma müşterilere hizmetleri ile ilgi çekmektedir. Kargo firması müşterilerine kapıdan kapıya kargo hizmetini yaparak çok iyi çözümler sunmaktadır.

Böylece müşteriler kargolarını göndermek için kargo ofislerine gitmeden kapıdan teslim ederek istedikleri yerlere kargolarını gönderebilirler. Teslimatları güvenli bir şekilde alıcı adreslerine teslim ederler. Sorunsuz ve güvenli olarak teslimatı yerine getiren kargo firması, koşulsuz olarak müşteri memnuniyetini sağlayarak, sorunsuz teslimat hizmeti sunmaktadır.

Türkiye – Filipinler Adresten Adrese Kargo

Firmaya telefon veya internet sayfasından ulaşarak, talep formları doldurularak gönderilecek kargo hakkında detaylı bilgiler verilir ve operasyon merkezine ulaşımı sağlanır. Kısa zamanda kargo talebiniz incelenerek ücretlendirilir ve teslimat süresi hakkında bilgi verilir.

Ücret ve teslimat süresi hakkında anlaşma sağlanırsa, kargo göndericiden alınarak depoya ulaşımı sağlanır. Tüm kontroller sağlandıktan sonra çıkış belgeleri imzalanarak, uçağa nakli gerçekleşir ve adrese teslimi için hareketi sağlanır. Adrese isim ve imza karşılığında ulaşımı sağlanır. Alıcıya teslim edilmesinden sonra müşteriye mail, mesaj veya telefon ile gerekli bilgilendirmeler yapılır.

Filipinler Kargo Express ve Ekonomik Kargo

Yurtdışı kargo gönderilerinde iki çeşit gönderi seçeneği bulunmaktadır. Express Kargo ile kargolarınızı çok hızlı bir şekilde gönderimini sağlayabilirsiniz. Ekonomik kargo gönderimi seçeneğine göre ücreti daha pahalıdır. Fakat kargonunuz hızlı bir şekilde alıcıya ulaşacaktır. Ekonomik kargo seçeneği ise en uygun bir şekilde gönderiminizi sağlamaktadır. Express kargoya göre kargonuz alıcıya daha uzun sürede ulaşmaktadır.

Tüm kargolarınız güvenli, sorunsuz, kaliteli ve hızlı bir şekilde alıcıya ulaşmaktadır. Firmanın amacı tüm kargoların en kısa zaman diliminde alıcıya ulaştırarak, en az maliyetle ve güvenli bir şekilde göndericiden alıcıya en hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktır.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo