ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

FİLDİŞİ SAHİLİ KARGO

Fildişi Sahili Kargo firması sayesinde ister yurt dışından Türkiye’ye, isterseniz Türkiye’den yurt dışına evrak, paket, koli ve aklınıza gelebilecek yasal olan her şeyi gönderebilirsiniz. Firma tarafından paketlenen kargolar direkt olarak alıcıya ulaştırılmaktadır. Paketin boyu, ağırlığı ve gönderim seçeneği fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Ayrıca hangi şehirden hangi şehre göndereceğiniz de fiyatı az da olsa etkiler.

Fildişi Sahili Express veya Ekonomi Kargo Seçenekleri

Fildişi Sahiline express ve ekonomik olmak üzere iki çeşit gönderim seçeneği bulunmaktadır. Gönderilen ülkedeki şehrin uzaklığına göre 1 – 3 gün arası sürmektedir. Bu süre express kargo için geçerlidir. Ekonomik kargoda ise kargoya firmaya teslim edildikten sonra alıcıya ulaşması 8 günü bulmaktadır. Hava yolu kargo biraz daha maliyetli olsa da alıcıya güvenli ve en hızlı şekilde ulaşmaktadır. Express kargo, ekonomik seçeneğe göre biraz daha pahalıdır.

Fildişi Sahiline Kargo Gönderirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paketi mutlaka firmanın yapmasını söyleyin. Ayrıca içerisindeki ürünlere firmanın göz atması gerekmektedir. Afrika gümrük yasasına göre, içeriye giren ürünlerin paketleri açılmaktadır. Paket içerisinde fazla sayıda ürün veya yasaklı ürünler varsa kargoya direkt olarak el koyulur. Bu yüzden paketleme yapmadan önce kargo firması görevlisinden yardım isteyiniz.

Türkiye’den Fildişi Sahiline Uçak Kargo Gönderme

Fildişi Sahili Uçak Kargo şirkete teslim ettikten sonra adınıza giriş yaparak size özel bir kod numarası verecektir. Bu kod numarasıyla internet üzerinden kargonun ne durumda olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda kargo firması da an ve an kargoyu takip ederek bir sorun olduğunda çözecek ve göndericiye bilgi verecektir.

Fildişi Sahili Kargo Firmasına Söylenmesi Gerekenler

Gönderilecek ürünler hakkında en küçük şeye kadar bilgi verilmelidir. Görevli, yasaklı ürünü paketten çıkardığında itiraz edilmemelidir. Aksi takdirde gümrükte paket açılacağı için kargoya el koyulacaktır. Kargoyu firmaya teslim ettikten sonra sorumluluk artık firmaya aittir. Mutlaka takip kod numarasını istemeyi unutmayın. Paketleme işlemini tek başınıza yapmanıza gerek yoktur. Firma görevlisi paketin içerisine bakacağı için uğraşmayın. Gümrükte açılan paketler yeniden güvenilir bir şekilde paket yapılmaktadır.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo