ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

FAS KARGO

Fas Kargo ile yurt içinden ilgili ülkeye kargo gönderimi yapmak için hemen web sitemize giriş yaparak iletişim bilgileri aracılığıyla deneyimli ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Eskiden yurt dışına kargo göndermek oldukça zor bir süreçti. Ancak şimdilerde çok kolay olmuştur. İnsanlar yurt dışında yaşayan sevdiklerine kolayca kargo ulaştırabiliyor.

Bununla beraber şirketler arasında evrak gelip gitmesi de kargo aracılıyla gerçekleşiyor. Gönderimleri evrak ya da koli olarak ikiye ayırmak mümkündür. Evrak gönderimi ağırlık üzerinden hesaplanırken, koli gönderimi en boy ve kilo ile hesaplanır. Fas için pasaport, hediye, paket, çeşitli evraklar göndermek mümkündür.

Türkiye’den Fas’a Kargo Nasıl Gönderiliyor?

Paketinizi kargo firmasına teslim ettikten hemen sonra ürün işleme alınır ve sevk edilmek üzere hazırlanır. Kargolar inşalar arasında ve şirketler arasında olabilir. Her şekilde ürünler hava yolu ile iletilir.

Hava yolu taşımacılığının kargo sürecindeki yeri çok önemlidir. Türkiye’den Fas’a ya da Fas’dan Türkiye’nin herhangi bir yerine hava yolu aktarması ile ulaşır. Hava yolundan teslim alınan ürünün gönderilen kişiye ulaşması adresinin uzaklığına göre değişebilir. Kargo göndermek isteyen kişilerin Kargo sürecinde uyması gereken belli başlı kurallar vardır.

Fas Kargo Gümrük Gönderim Kuralları

Mallar uluslararası gittiği için gümrük kuralları uygulanır. Kurallara uyulması kargonun adresine ulaşabilmesi açısından önemlidir. Kargonun fiyatının ve ağırlığının sınırlaması vardır. Bu sınırlamalar için bir üst limit belirlenmiştir. Üst limitler aşıldığı takdirde vergilendirmeye girebilir ya da işlem uygulanabilir. Bu yüzden dikkat edilmesi en iyisi olacaktır.

Türk Ticaret Kanunları gereğince taşıma ve ticaret yapma kurallarına aykırı olmayacak şekilde gönderim yapılır. Kişi kuralları ihlal etmesi halinde sorumluluğu üstlenmesi gerekir. Yakıcı ve yanıcı maddelerde bu şekilde taşınamaz. Müşteri kargosunu verdikten sonra muhakkak kargo takip numarasını ve faturasını almalıdır. Bu numara ile kargosunun ne zaman nerede olduğunu öğrenebilir ve içi rahat eder.

Türkiye – Fas Arasında Ekspres Ve Ekonomik Kargo

Yurt dışına kargo gönderme işlemini herkes pahalı düşünür ancak artık öyle pahalı bir eylem değildir. Ekonomik fiyatlara çok kısa sürelerde kargo gönderimi mümkündür. Kokacak, kırılacak, bozulacak ya da hızlı taşınması gereken diğer eşyaların gönderimi için kargonun hızlı olması çok önemlidir. Böylece başına hiçbir şey gelmeden kargo alıcısına sağlıklı bir şekilde ulaşır.

Fas’a İthalat Ve İhracat Servisleri

Eğer Fas kaynaklı bir şirkete evrak göndermek isterseniz muhakkak çok uzun süre bekleyemezseniz. Sınırları aşmadan alım ve satım yapmanız için evrak, sözleşme ya da belge gönderimi gerekebilir. Böylece hava yolu kaynaklı kargoyu kullanmanız en mantıklı hareket olacaktır.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo