ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

DUBAİ KARGO

Dubai Kargo ile ilgili arap ülkesine yurt içinden İstanbul merkezli olarak hava yolu uçak kargo ve kara yolu kargo taşımacılığı servislerinden yararlanabilirsiniz. Dubai, Arap Emirlikleri’ne bağlı 7 kentten biridir. Gelişmişlik düzeyi lüks binaları, otelleri ve kaynaklarına bakılarak net bir şekilde anlaşılabilmektedir. Yani, zengin ve turistik kent olma niteliğini fazlasıyla karşılaşmaktadır. Uluslar arası taşımacılık ve kargo faaliyetlerine, çok uygun bir konumda bulunmaktadır. Gerek deniz yolu, gerek karayolu, gerekse havayolu kargo taşımacılığında önemli bir yere sahiptir.

Türkiye’den Dubai’ye Hava Yolu  Uçak Kargo

Türkiye’den Dubai’ye Uçak Kargo, son yıllarda en çok kullanılan kargo taşımacılığıdır. Uçakla gönderilmesini talep ettiğiniz her teslimatınızı, istediğiniz adresten ya da havalimanından almaktayız. Hızlı ve güvenli taşımacılıklar arasında yer alan uçak kargo hizmetimizde tamamen sizin memnuniyetiniz ön planda olmaktadır. Güvenli, hızlı ve ekonomik seçeneklerimize ulaşabilmeniz için elimizden geleni yapmış olduğumuzu belirtmek isteriz. Teslimatlarınızı aldığımız günden itibaren büyüklüğüne göre 24 ya da 48 saat içerisinde, belirttiğiniz adrese ya da havayoluna ulaştırabilme imkanımız bulunmaktadır.

Dubai Karayolu Kargo Taşımacılığı

Dubai’ye kara yolu üzerinden yapılacak olan kargo teslimatları, uluslar arası düzeyde olduğu zaman, süre ve mesafe bakımından biraz yavaş ilerleyeceği düşüncesi hakim olmaktadır. Bunun önüne geçmek için, altyapısı sağlam bir firmayı tercih etmek en doğru kararlarda biri olacaktır. Bünyemizde bulundurduğumuz hızlı ve güvenli araçlarla teslimatlarının en kısa sürede varacağı noktaya ulaştırılmaktadır.

Aynı zamanda araçlarımızın eğitimli, uzman ve sorumlu ellere bırakılmasıyla mesafelerin hiç bir önemi olmamaktadır. Son olarak Dubai kara yolu yapısının muhteşem özelliklere sahip olması, işimizi daha da kolay hale getirmektedir.

Dubai Gemi Kargo Taşımacılığı

Dubai, deniz üzerine kurulmuş bir kenttir. Deniz yolu üzerinden birçok alana hakim olmakla birlikte, kişi ve firmalara da kargo alanında büyük olanaklar sağlamaktır. Firmamıza ait gemilerimizle, bu yolda da sizlere eşlik etmekten gurur duyarız. İstediğiniz taşıma miktarına göre konteyner hizmeti sağlayarak, teslimatlarınızı en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için tüm imkanlarımızı kullanmaktayız.

Hizmet başlangıcından itibaren, uzman personellerimiz sizinle iletişimlerini devamlı sürdürecek olup, teslimat sonuçlanana kadar her durumda ulaşılabilir hale getirilmektedir. Ayrıca, teslimatı yapılacak olan ürün ya da hizmetleriniz, teslimat boyunca garanti altına aldığımızı belirtmek isteriz. Kara yolu kargo taşımacılığına göre, mesafenin kısa olması nedeniyle teslimat süreleri de kısa hale gelmektedir.

Türkiye’den Dubai’ye Hangi Taşıma Servisleriniz Vardır?

Dubai, bilindiği üzere kara yolu, deniz yolu ve hava yolu ulaşımlarına çok uygun bir kenttir. Fakat, mesafeler ve seçenekler arttıkça teslimat süreleri de doğru orantılı bir şekilde artış göstermektedir. Eğer zaman kısıtlamanız yoksa, ekonomi açısından kara yolu seçeneğini kullanabilirsiniz. Ortalama bir zamanınız varsa, deniz yolu sizin için uygun bir seçenek olacaktır.

Fakat hem zamanınız kısıtlı, hem fazlasıyla güvenli bir yol, hem de ekonomik bir seçenek olsun derseniz, hava yolu kargoyu tercihinize sunmaktayız. Yalnız belirtmek isteriz ki, kullanmakta olduğumuz tüm kargo teslim şekilleri, hız ve güven açısından önemli bir yere sahiptir.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo