ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

DANİMARKA KARGO

Danimarka Kargo adeta bir ihtiyaç haline dönüşmüştür ve çok yaygın olarak, dünyanın neredeyse her yerinde kullanılmaktadır. Gerek ülke içinde ürünler taşınırken, gerek alışveriş yapılan markaların ürünleri elimize geçerken, gerekse ülkeler arasında kullanılmaktadır.

Türkiye’den Danimarka’ya da sıkça kargo gönderilmektedir. Firmamız, müşteri memnuniyetini karşılayabilmek için kargoları hızlı ve güvenli taşımayı, karşı tarafa hasarsız bir biçimde ulaştırmayı hedeflemekte ve bu ilkeler doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Danimarka’ya Kargo Göndermek

Danimarka’ya kargo göndermek, yurt içinde kargo göndermekten farklı bir işlem değildir. Danimarka’ya gönderilen kargo uçak yoluyla ülkeye ulaştırılmaktadır. Danimarka’ya göndereceğiniz kargonun 100 doları ($) geçmesi durumunda Danimarka devleti tarafından vergilendirileceği detayı göz önünde bulundurulmalıdır. Danimarka’ya gönderilen kargolar, firmamız tarafından en kısa sürede karşı tarafa ulaştırılmaktadır.

Danimarka’ya kargo gönderen kişi için herhangi bir yaş sınırlandırması mevcut değildir, her yaştan birey kargolarını gönderebilir. Kargonuzu gönderirken alıcının vergi numarasını paylaşmanız gerekir. Ayrıca, herhangi bir aksilik durumuna karşın alıcının telefon numarasının verilmesi de firmamız tarafından tavsiye edilmektedir.

Firmamız, isteğe bağlı olarak kargonuzu hava limanına veya adrese teslim edebilir.

Danimarka’ya Kargo Göndermek Güvenli Mi?

Kargolarınızı güvenli bir şekilde taşımaktadır. Size verilecek kargo takip numaranızla beraber kargonuzun ulaşıp ulaşmadığını yola çıkıp çıkmadığını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bir aksilik olması durumunda, örneğin herhangi bir tatil sebebiyle kargonuzun gecikmesi gibi, kesinlikle firmamız tarafından bilgilendirilirsiniz.

Express ve Ekonomik Servis Olanakları Sağlanıyor

Müşteri memnuniyeti adına iki farklı şekilde kargolarınızı ulaştırmaktadır: express servis ve ekonomik servis. Kargolarının normal süreden daha kısa sürede ulaşmasını isteyen müşterilerimiz express kargoya yönelirken; daha uygun fiyatla kargosunu yollamak isteyen müşterilerimiz ekonomik kargo seçmekte ve böylelikle, arzuladıkları seçenekle kargolarını gönderebilmektedir.

Firmamız İthalat ve İhracat Servisleri De Vermekte

Yalnızca bireysel kargo taşımaları için çalışmamakta; aynı zamanda ihracat ve ithalat servisleri de vermektedir. Firmamız, yurt dışına hava yolu ile gidecek ya da yurt dışından hava yolu ile gelecek kargolar için çalışmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak için firmamızla iletişime geçebilir, sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo