ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

BULGARİSTAN KARGO

Bulgaristan Kargo farkıyla Türkiye’den İstanbul merkezli olarak hava yolu uçak kargo servisleri ile ilgili ülkeye Express ve Ekonomik kargo seçeneklerinden gönderinin zaman hassasiyetine göre en uygun servisi seçiniz. Günümüzde kargo hem yurt içinde, hem de yurt dışında yaygın olarak dünyanın neredeyse her yerinde kullanılmaktadır ve bazı durumlarda bir ihtiyaç haline bile geliyor. Firmamız, bu ihtiyacı gidermek için kargolarınızı en iyi şekilde taşıyor, sahibine kısa sürede ulaştırıyoruz ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için azimle çalışıyoruz.

Türkiye’den Bulgaristan’a Kargo Kargo Gönderme

Türkiye’den Bulgaristan’a kargo göndermek, gözünüzde büyütmenizi gerektirecek bir işlem değil. Yakınımızda bulunan ülkeler arasında bulunan Bulgaristan’ kargo göndermek ortalama olarak 1 (bir) gün sürmektedir. Elbette bazı aksilikler veya özel günler olması durumunda, süre uzayabilir. Böyle bir durum karşısında firmamız tarafından bilgilendirilirsiniz.

Bulgaristan’a kargo yollamak için herhangi bir yaş sınırı yoktur, her yaştan birey kargosunu yollama hakkına sahiptir.30 kilogramı geçen kargolar için özel bir fiyatlandırma istenebilir, bu durumla ilgili ya da aklınızdaki sorulara cevap bulabilmek adına firmamızı arayabilir ve yetkililerimizle görüşebilerek sorularınıza rahatlıkla yanıt bulabilirsiniz.

Bulgaristan Kargo Şirketi Hızlı ve Güvenlidir

Kargo gönderen bir çok kişinin aklına bu işlemin güvenli olup olmadığı sorusu gelmektedir. Bu konuda endişelenmenizi gerektiren hiçbir husus bulunmamaktadır, firmamız kargolarınızı oldukça güvenli bir şekilde alıcısına ulaştırmaktadır. Üstelik size verilen kargo takip kodunuz ile sistemden kargonuzun nerede olduğunu, sahibine ulaşıp ulaşmadığını, eğer ulaştıysa hangi saatte ulaştığını öğrenebilirsiniz.

Kargolarınızı isterseniz Bulgaristan hava limanına, isterseniz de doğrudan alıcının adresine teslim ediyoruz. Herhangi bir aksilik olması durumuna karşı alıcının adresini verirken alıcının telefon numarasını da vermesi işleri kolaylaştırmaya yardım edecektir

Bulgaristan Express ve Ekonomik Kargo Servisleri

Firmamız, müşteri memnuniyeti adına iki farklı şekilde servis vermektedir: express ve ekonomik. Bazı müşteriler kargosunun daha hızlı ulaşmasını talep ederken bazıları ise kargosunu daha uygun fiyata göndermek istiyor. Biz de bu talepler doğrultusunda iki farklı servis imkanı oluşturduk. Siz de size uygun olan yol ile kargonuzu gönderebilirsiniz.

Bulgaristan’a İthalat ve İhracat Servisi

Günümüzde ithalat ve ihracat, hava yolları ile de yapılmaktadır. Firmamız da bireysel kargo ulaştırma hizmetinin yanında, ithalat ve ihracat için de hizmet vermektedir.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo