ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

BREZİLYA KARGO

Brezilya Kargo farkıyla ülkemizden ilgili bölgeye kargo yollamak için en doğru adrese hoş geldiniz. Birbirinden kaliteli hava yolu uçak kargo servisleri, çok uygun ücretler ve hızlı servis süreleri eşliğinde kargolar bulutların üzerinde uçuyor!

Yurt dışında kargo göndermek günümüzde çok yaygın ve bazen bir ihtiyaç haline bile dönüşebiliyor. Uçak aracılığıyla kargolarınızı yurt dışı ülkelerine göndermek günümüzde mümkün ve oldukça kolay bir işlem. Firmamız tarafından verilen servis de, müşterilerimizin memnuniyetini ön plana tutarak çalışma yapmaktadır. Uygun fiyatlarla, memnun edici sonuçlar için kargolarınızı güvenle taşıyoruz.

Brezilya’ya gönderilen kargoların teslim edilmesi, belirli tatiller ve özel günler hariç, ortalama olarak 2 gün sürmektedir. Kargonuzu yollarken alıcının vergi numarasını da paylaşmanız şarttır.

Ayrıca kargonun alıcıya herhangi bir aksilik sebebiyle ulaştırılamaması durumu göz önünde bulundurularak, alıcının telefon numarasının da verilmesi firmamızca tavsiye edilmektedir. Firma tarafından size verilecek kargo takip kodu ile, aynı ülke içindeki kargonuzu takip eder gibi, Brezilya’ya giden kargonuzun durumunu, teslim edildiği tarihi, yola çıkıp çıkmadığını kontrol edebilir ve kargonuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Brezilya’ya Kargo Göndermek Güvenli Mi?

Brezilya’ya kargo gönderecek bireylerin aklında elbette bunun güvenli olup olmadığı sorusu oluşuyor. Brezilya’ya kargo göndermek kesinlikle güvenli bir işlemdir. Firma başka birçok hava sahasında da taşıma yapmakta ve müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Güvenlik konusunda tedirgin olunacak herhangi bir durum bulunmamaktadır.

Brezilya Kargo Farklı Taşıma Seçenekleri Mevcut

Firmamızda farklı taşıma seçenekleri mevcut: express ve ekonomik servis seçenekleri. Eğer kargonuzun daha hızlı ulaşmasını istiyorsanız express servisi, daha uygun fiyata ulaşmasını istiyorsanız da ekonomik servisi seçerek kargonuzu alıcıya ulaştırabilirsiniz.

İthalat ve İhracat Seçenekleri de Mevcut

Şirketimiz, sadece bireysel kargoları ulaştırmıyor; aynı zamanda ithalat ve ihracat işlemleri için de taşımalar yapıyor. Firmamız, güvenli ve hızlı bir şekilde kargolarınızın ulaşması için ihracat ve ithalat işlemlerini de en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışmaktadır.

Brezilya’ya Kargo Gönderirken Önemli Detaylar

Brezilya’ya kargo taşınırken, belli bir kilogramı(kg) geçtikten sonra özel fiyatlandırma istenebilir, bu konuda soracaklarınız için firmamıza ulaşabilir ve detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Alkol taşınmamaktadır. Brezilya’ya kargo göndermek için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Kargonuzu hava limanından hava limanına; hava limanından adrese ya da adresten hava limanına, kişisel isteğinize göre gönderebilirsiniz.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo