ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

BEYAZ RUSYA KARGO

Beyaz Rusya Kargo günümüzde önemli bir yere sahip hatta bazı zamanlarda bir ihtiyaç haline dönüşebiliyor veya bir işin tamamlayıcı parçası olabiliyor. Kimi zaman ülkenin bir ucundan diğer ucuna; kimi zaman ise bir ülkeden başka bir ülkeye taşınıyor. Firmamız da, hayatımızda bu kadar önemli bir yere sahip olmuş kargoları en iyi şekilde sahiplerine iletmek amacıyla hizmet vermektedir. Uygun fiyata, hızlı sonuç veren ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak sizler için çalışmaktayız. Kargolarınızın yurt dışına iletilmesi için de çalışıyoruz.

Türkiye’den Beyaz Rusya’ya Kargo Göndermek

Türkiye’den Beyaz Rusya’ya Kargo göndermek, bulunduğunuz ilden başka bir ile kargo göndermekten pek de farklı sayılmaz. Onun kadar pratik ve kolay bir yol. Beyaz Rusya’ya gönderdiğiniz kargo takribi olarak 2 (iki) gün içerisinde alıcısına ulaştırılıyor. Arzunuza göre hava yolundan hava yoluna, hava yolundan adrese, adresten hava yoluna ya da adresten adresten iletilebiliyor.

Herhangi bir aksilik çıkabilmesi ihtimaline karşı alıcının adres bilgilerini verirken alıcının telefon bilgilerini de vermeniz tavsiye edilmektedir. Kargo gönderen kişi için hiçbir yaş sınırlaması da bulunmamaktadır. Yani Beyaz Rusya’ya kargo göndermek isteyen herhangi biri, yaşıyla alakalı bir sorun yaşamadan kargosunu gönderebilir.

Beyaz Rusya’ya Kargo Göndermek Güvenli Midir

Elbette kargo gönderecek kişilerin aklında bu işlemin güvenli olup olmayacağı sorusu beliriyor. Bu konuda endişelenmenizi gerektirecek herhangi bir unusr bulunmamakta, gönül rahatlığıyla kargonuzu gönderebilirsiniz. Firmamız kargonuzu en iyi şekilde sahibine ulaştırmaktadır. Ayrıca, sizlerin de içinin raaht etmesi adına size bir kargo takip numarası veriyoruz. Bu numarayla kargonuzun nerede olduğunu, sahibine ulaşuıp ulaşmadığını, alıcısına ulaştığı saati öğrenebilirsiniz.

Firmamızın İthalat ve İhracat Hizmetleri

Günümüzde hava yolu ile de ithalat ve ihracat gerçekleştirilmektedir. Firmamız da, şahsi kargoları ulaştırmanın yanında ithalat ve ihracat işleri için de kargo taşımacılığı yapmaktadır. Bu konuda detaylı bilgi için firma yetkililerimizle görüşebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Beyaz Rusya Express ve Ekonomik Hizmetleri

Firmamız uygun fiyata kargo hizmeti isteyenler için ekonomik servis hizmeti, hızlı kargo hizmeti isteyenler için de express kargo servis hizmeti vermektedir.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo