ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

BAHREYN KARGO

Bahreyn Kargo ile hızlı ve güvenli bir şekilde hava yolu uçak kargo hizmetiyle kargo gönderimi yapabilirsiniz. Firmamız Verdiği üstün görev anlayışı ile beraber Türkiye Bahreyn için uluslararası boyutta hizmet veren bir firmadır. Çözüm ortakları dâhilinde ülkemize gelen kargolar hava yolları olarak ün kazanmış firmalar desteği ile beraber hizmetini sürdürmeye devam ediyor. Bahreyn kargo gönderileri anlaşmalı hava yolları ile her gün düzenli bir biçimde ülke çıkışı mevcuttur. Firma ise yapmış olduğu uluslararası taşımacılık işinde Türk Hava Yolları başta olmak üzere sevkiyatlarını büyük bir özen ve güven içinde gerçekleştirir. Bununla beraber firma her gün yaptığı sevkiyattan dolayı zaman geçtikçe işini daha da büyütmüştür.

Bahreyn Hava İthalat

Çözüm ortakları ithal edilen ürünlerin çeşitliliğine bağlı kalarak uçak kargo hizmetini sürerlilik haline getirmiştir. Firmanın Bahreyn ile uzun yıllar boyunca iyi ilişkilerinden dolayı ticari anlamda birçok faaliyet yapılır. Bu iş de birçok Türk iş adamı veya Bahreyn iş adamı tarafından yapılır. Bu Türk ve Bahreyn iş adamları birçok ürün alışı ve satışı gerçekleştirir. Firma Bahreyn’e giden her çeşit uçak kargosu için hem ithalatta hem de ihracatta daima müşterisinin yanında olmuştur.

Bahreyn Kargo ile Paket Gönderimi

Bahreyn dışında 200’den fazla ülkeye de aynı hizmeti verir. Firmanın yaptığı bu hizmetlerde uluslararası hızlı kurye ile dünyada başı çeken ve dağıtım zincir ağı geniş havayolu firmaları yapmış olduğu anlaşmalar dahilinde hizmetinin gücüne güç katmıştır. Firmamız tarafından evrak, paket, koli gibi numuneler Bahreyn ile Türkiye arasında en fazla gönderilen ve alınan kargolardır.

Türkiye’den Bahreyn’e Uçak Kargo Taşımacılığı

Bahreyn Kargo için bireysel müşterilerine hızlı ve güvenilirlik konusunda kendini kanıtlamıştır. İster yerli ister yabancı kurum veya bireysel müşterilerin, ithalat veya ihracat yaptığı kargoda söz sahibi olması için ürünleri tanıtması, bu ürünlerin numunelerini dünyadaki her ülke alıcısına ulaştırma zorunluluğu mevcut hale gelmiştir.

Bahreyn hava yolu şirketimiz ise bu kargo alanında kendini başından beri geliştirerek en kaliteli hizmet veren firmalar arasına adını yazdırmıştır. Bu dönemden sonra da firma ithalat ve ihracat yaptığı bu ürünleri uluslararası alıcısının beğenisine sunmak hedeflerinin başında gelir. En büyük hedeflerinden bir diğeri de yine uluslararası büyük iş bağlantılarıyla iş yapmaktır.

Bahreyn’e Kargo ile Evrak Gönderme

Firmamız bu evrak işini önemsediğinden dolayı kargo ile evrak gönderilmelerini kapıdan kapıya şeklinde yapar. Yapılan bu kapıdan kapıya hizmeti kurulmuş olan geniş ağ ile ve firmanın hizmet kalitesine güvendiği ortaklarıyla beraber işlerini üstün bir şekilde uygular.

Bahreyn’e Kargo ile Valiz Gönderme

Ülkemiz geniş turizminden dolayı ziyarete gelen misafirler için firmamız yine çözüm ortağı halini almıştır. Bahreyn’den gelen valizler tam adrese gönderilmesine önem gösterilir. Gönderimde ürün ağırlığı da önemlidir. Ülkelere göre değişkenlik gösteren tek konşimento ve proforma ile 100-150 kg arası çıkış sağlanır. Kargo 150 kg üstünde ise ikinci konşimento ve proforma gönderilmesi mümkündür.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo