ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

AZERBAYCAN KARGO

Azerbaycan Kargo ile İstanbul merkezli olarak ilgili ülkeye kargo gönderimi hizmeti alabilirsiniz. Aynı zaman Türkiye ve Azerbaycan arası kargo göndermek isteyen müşterilerine de hizmet vermekte. 10 kg’ dan fazla olan ürünler için adresten teslim alınıp alıcı adresine güvenli şekilde teslim ediliyor. Kargo, gümrük işlemlerini ekspres servisleri ile yapıyor. Yerli ve yabancı işletmeler için ihracat ve ithalat taşımacılığı hizmeti de vermekte.

İstenen zaman diliminde hareket eden ve güvenli şekilde adrese teslim edilen firmanın kapıda ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz. 7/24 internet adresinden kargo kayıtları verebilirsiniz. Online takip için verilen e posta adresine mesaj gönderilmekte. İzleme takip numarası ile kurye hareketlerini inceleyebilirsiniz.

Türkiye’den Azerbaycan’a Uçak Kargo Hizmetleri

Ürün taşımacılığı dışında önemli evrakların ve dosyaların gün içinde gönderilmesi gereken adresler olabilir. Bu dosyalar belli bir gramajın üstünde olduğunda standart kargo olarak kayıt edilir. Önemli evrak ve dosya gönderimleri için firmanın iletişim adresleri üzerinden iletişime geçerek bilgi almak mümkün.

Firmanın müşteri temsilcisine uçak ve hava kargosu hakkında almak istediğiniz hizmet ile ilgili sorular yöneltebilirsiniz. Resmi evraklar ve gönderilmesi gereken önemli dosyalar için uçak kargo taşımasını tercih edebilirsiniz.

Türkiye – Azerbaycan Eşya ve Ürün Taşımacılığı

Gün içinde teslim garantisi veren uçak kargoculuk işleminde, güvenilir taşımacılık ve paketleme işlemi de firma tarafından yapılır. Değerli eşyalar için sigortalama işlemi gerçekleştirilir. Kargo teslimatlarının ülkeler arası olmasını ve bölgelere daha hızlı teslimat sağlamak için hava kargo da hizmetler arasındadır.

Değerli eşyaların hasar almadan taşınması için firmanın paketleme ve birleştirme hizmeti yer alır. Kara yolu taşımacılığı için teslimat gerçekleştirilene kadar sigorta altına alınmış koliler halinde taşınır.

Azerbaycan Kargo Güvencesi ve Zamanında Teslimat!

Çoklu gönderilere verilen önem kadar, bireysel kargo gönderilerine de aynı özen gösterilmekte. Kalite ve hizmetinden ödün vermeden her müşteri için istenilen kargoyu zamanında teslim etmek, güvenli taşımacılık sağlamak, ucuza gönderimler yapmak ve online takip hizmeti ile sigortalama işlemleri yapılmakta. Ürünlerin hasar görmeden eksiksiz ve tam olarak adrese teslimi gecikmeden yapılır.

Aynı gün teslimat garantisinin yanında, hasar sigortası ile müşteri memnuniyetini kazanan firma haline gelmiştir. Koli gönderme, 10 kg ve 2000 kg aralığındaki ürünlerin adresten teslim alınması, evrak gönderimleri, değerli eşyalar, küçük eşyalar ve birçok gönderim için güvenli hizmet verilmekte.

Azerbaycan’a Nasıl Kargo Gönderimi Yapabilirim?

Gün içinde mutlaka ulaşması gereken önemli eşyalar ve diğer önemli ürünler olabilir. Acil kargo ve hızlı kargo hizmetinden faydalanarak istenilen sürede yetiştirme fırsatı sunuluyor. Numune şeklinde olan ürünler için acil kargo hizmetleri daha çok tercih edilmekte.

Profesyonel kargo şirketi olması ve hava ve kara taşımacılığı sunan firmanın yaptığı işler güvenlik altına alınmıştır. Acil kargonun gönderileceği ülke, şehir, brüt ve net ağırlığı ile kargo ödemeleri hızlı şekilde gerçekleşmekte.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo