ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

ARJANTİN KARGO

Arjantin Kargo farkıyla yurt içinden satın aldığınız ürünleri, hediyelik eşyaları, zati kendinize ait kıyafet, elbise gibi şahsi kargoları firmamız aracılığıyla irtibat kurarak gönderebilirsiniz. 

Güney Amerika kıtasında bulunan Arjantin ülkesine kargo gönderilebilmektedir. Arjantin’e kargo gönderirken Amerika gümrük yasaları geçerlidir. Kargo gönderilecek olan ülkenin gümrük yasalarını biliyor olmak gerekmektedir. Fiyat konusunda da baz alınan nokta kargonun gönderileceği şehir değil gönderileceği ülkedir.

Arjantin’e kargo tarafından zarf, dokuman, belge vs. gönderile bilirken aynı zamanda da oradan da ithalat ürünleri de kargo şirketleri tarafından getirilebilmektedir. Arjantin’e kara, hava ve deniz yolu ile kargo taşımı  yapılabilmektedir. Express ve acil olarak sınıflandırılan kargolar hava yolu ile yapılmaktadır. Bu kargoların ücretleri de diğer kargo ücretlerinden farklı olmaktadır.

Arjantin’e Hava Yolu İle Uçak Kargo Gönderimi

Uçak herkesin bildiği gibi herhangi 2 nokta arasındaki en hızlı ve en güvenilir ulaşımı sağlayan araçtır. Hava yolu ile taşımacılıkta bu sektörde en güvenilir ve en hızlı taşımacılık hizmeti vermektedir. Arjantin kargo Türkiye’de İstanbul merkezli kurulmuş olan uçak kargo şirketi ile müşterilerine her zaman güvenilir ve hızlı bir hizmet sunmuştur.

Türkiye’den Arjantin’e Hava Yolu Uçak Kargo

Yurt dışına kargo gönderileceği zaman hep ilk akla gelen Yurtdışı Kargo olmuştur. Müşteriler tarafından beğenilmekte olan hızlı, kaliteli, güvenilir taşımacılık Yurtdışı Kargo’nun tercih edilme sebebidir. Kargo şirketi müşterilerine istedikleri zaman fiyat hakkında bilgi vermekte ve onlara şeffaf bir hizmet sunmaktadır.

Büyük eşyaların ulaştırılması için uçak kiralama yöntemi ile hizmet sunan yurtdışı kargo şirketleri kapıdan kapıya kuryelerimizle birlikte kapıdan kapıya güvenilir bir hizmet vermektedir. Arjantin’e uçak ile ister kurumsal olarak gönderilerinizi ister bireysel olarak gönderilerinizi gönderebilirsiniz.

Arjantin-Türkiye Arasında Kurduğumuz Köprü Ağı

Arjantin ve Türkiye’nin birbiriyle olan ilişkileri güçlüdür. Dolayısıyla iki ülke arasındaki ilişkiler güçlüdür. Dünya üzerinde Türklerin en çok bulunduğu ülkelerden birisi de Arjantin’dir. Bu sebeple hem kültürel hem sosyal hem de ticari anlamda Arjantin Türkiye ilişkileri çok gelişmiş ve güçlü bir duruma gelmiştir.

Arjantin Ülkesine Express ve Ekonomik Kargo Hizmeti

Arjantin ülkesine kargo hizmetleri her zaman hatasız olmalıdır. Çünkü insanlar bize bir emanet vermektedir ve biz bunu bir yere ulaştırma karşılığında onlardan bir ücret talep etmekteyiz. Hava yolu uçak kargo servisleri; Express ve Ekonomik olarak ikiye ayrılmaktadır. İnsanlar bize güvendikleri zaman biz de işimizi en doğru şekilde yaparak müşteri memnuniyetini sağlamalıyız.

Yurtdışı Kargo şirketi bu memnuniyeti uzun zamandır sağlamış olmakla halen korumaktadır ve müşteri memnuniyetini artırmak için her geçen gün çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo