ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

AMERİKA KARGO

Amerika Kargo farkıyla kıta üzerinde bulunan eyaletlere ve ülkelere kargo gönderimi yapmak için en kaliteli adrese hoş geldiniz. Hızlı ve güvenilir teslimatı ile kargo ürünlerinin istenilen adrese gönderilmesi kolay hale gelmiştir. Kargo takip ve ürün teslimat garantisi ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Yurt içi ve yurt kargo teslimatları ile kapıda ödeme seçeneği sunuyor. Ürün taşımasında kırılma ya da hasar görmeden, boyut olarak büyük olan malzemeler içinde teslimat alınmakta.

Hizmet kalitesini arttırmak için işinde uzman personeller ile çalışarak kargo işlemlerinde güvenilirliği yakalamıştır. Günlük çalışma saatleri içerisinde telefon, yazışma ve internet adresi üzerinden kargo takibi için iletişime geçilebilir. Farklı şubeleri ile farklı bölgelerde kaliteli hizmet sunmaya devam eden güvenilir firmadır.

Türkiye’den Amerika’ya Hızlı ve Güvenilir Kargo

ABD Kargo teslim alma ve kargo göndermek için firmanın müşterilerine sunmuş olduğu haftalık fırsatlar vardır. Belirli günlerde kargo gönderimi için indirimli fiyatlar uygulanır. Kargonun gönderileceği adresler firmanın şubelerine yakın bir yerde ise bekletme yaşamadan gün içerisinde hızlı kargo ile yola çıkacaktır.

Ürünlerin taşınması için koruma paketleri ve kırılacak eşyalara özel yapılan paketleme sayesinde kargonuz eksiksiz ve istenilen günde alıcıya ulaşacaktır. Firmanın İnternet sitesi üzerinden de kargo teslimatları hakkında bilgi alınabilir. Firma personelleri ile iletişime geçilerek, yola çıkan kargonun durumunu öğrenebilirsiniz. İptal edilen kargo gönderimleri için şubelere uğramanız yeterli olacaktır.

Amerika Ülkesine Hava Yolu Express Servis

1 ile 3 gün içinde teslim edilecek kargo türüdür. Yurt dışından alışveriş yaptıysanız ve ne zaman teslim edileceği konusunda tahmin yürütemiyorsanız, firmanın express servis sürelerine ve mesafelerini takip edebilirsiniz. Bu servis içinde ücretsiz paketleme yapılır. Aynı zamanda paket birleştirmesi yapılarak yeniden paketleme ile ürün kargoya teslim edilir.

İnternet üzerinden online olarak takip edeceğiniz ürün gönderilerini bulabilirsiniz. Her paket için ayrı tartılar belirlenmiştir. Belirlenen ağırlığın üstünde olan ürünlerin teslimatı sırasında ücretsiz sigortalama işlemi gerçekleştirilir. Bu durumda ürünlerin garanti altına alınmasını ve güvenilir taşımacılığın olduğunu gösterir.

Abd’ye Hava Yolu Kargo Taşımacılığı!

Deniz ve kara yolu kargo taşımacılığının yanında hava yolu ile yurt dışına kargoları gönderebilirsiniz. Yurt dışı kargo hizmetleri 1 ya da 3 iş günü içinde alıcıya ulaşmakta. Resmi belgeli taşımacılık sertifikası ile ürünleriniz sigortalanır ve güven altına alınır. Büyük firmalar ve kurumsal iş yerleri için ithalat ve ihracat konusunda ticari taşımacılıkta yapmakta.

En ucuza taşımacılık hizmetini alacağınız hava yolu kargosu ile kargoların hızlı şekilde gün içinde adrese teslim edilmekte. Profesyonel ekip çalışması ve takibi ile kargoların zarar görmeden alıcıya teslimatı sağlanıyor.

Amerika Kargo Fiyatları ve Teslimat Süreleri

Amerika Kargo Fiyatları taşımacılığında tek seferde yapacağınız ödeme ile firmanın daimi müşterisi olabilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman kargo gönderebilir ve ücretsiz olarak hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Hava yolu kargoculuğun da ve kara yolu kargoculuğun da ödeme avantajlarına gidilmiştir. Bronz üyelik ile paket birleştirme, anlaşma süresi boyunca ücretsiz gönderme hizmetlerinden faydalanın.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo