ÇAĞRI MERKEZİ 7/24
05313282702

ALMANYA KARGO

Almanya Kargo ile sevdiklerinize yada iş yaptığınız firmalara ülkemizden İstanbul merkezli olarak hava  yolu uçak kargo hizmeti alabilirsiniz. Uzun yıllardan beri Türk vatandaşlarımızın en çok yerleştiği ülkelerden biri olan Almanya ile ticari ve kişisel ilişkiler sürekli devamlılık içindedir. Bu nedenle kargo taşımacılığı yapılan en yoğun ülkelerin ilk sırasında Almanya gelir. Ülkemizden Almanya ve diğer ülkelere göndereceğiniz evrak, paket, koli, numune gibi her türlü kargonuz uygun fiyat garantisi ile hızlı ve güvenli bir şekilde firmamız tarafından gerçekleştirilir.

Almanya Uçak Kargo hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin firmamıza telefon ya da online olarak ulaşmaları halinde gün içerisinde kuryemiz tarafından kargonuz adresinizden konşimento karşılığında teslim alınır ve yönlendirilmesi yapılır. Firmamızın tüm yurt dışı hizmetleri kapıdan kapıya teslimat şeklinde olup, müşterilerimizin farklı bir teslimat şekli isteği halinde ise ona uygun bir teslimat gerçekleştirilir.

Almanya Ülkesine Kargo Kabul İşlemleri

Yasal olan her ürün için Almanya’ya firmamız tarafından gönderimi sağlanır. Daha hızlı ve güvenli olması nedeni ile genellikle kargo taşımacılığında firmamız tarafından hava yolu tercih edilir. Daha büyük paketlerin ulaşımında kara yolu tercih edilse de gönderinin acil olması durumunda yine hava yolu tercih edilir. Ancak gönderim ücreti diğer sisteme nazaran hava yolu kargo taşımacılığı biraz daha pahalıdır.

Türkiye’den Almanya’ya Uçak Kargo

Almanya’ya ulaştırmak istediğiniz kargolarınız ülkeye girişinde güvenlik ve gümrük kontrolünden geçirilir. Genellikle evrak, pasaport, vize evrakları gibi doküman tarzı paketlerde ve numune gönderiminde herhangi bir sorun çıkmaması ile birlikte gönderinin türüne ve Almanya hükümetinin gümrük uygulamalarına bağlı olarak incelemeye alınabilir. Bu durumda gümrük muafiyet tutarının aşılması durumunda gönderici y da alıcı gümrük vergisi ödeme durumunda kalabiliyor. Bu işlemler paket gönderimi talebi esnasında firmamız tarafından göndericiye aktarılmış oluyor.

Almanya Kargo Gümrük İşlem Prosedürleri

Firmamız tarafından taşımacılığı yapılan kargonuzun gümrükte vergi çıkması durumunda eğer alıcı birey ise vergini kabul edilip edilmediği konusunda kendisine sorulur ve kabul edilirse kuryemiz tarafından teslimata çıkarılır. Ancak alıcı eğer şirket gibi tüzel ise anlaşmalı olduğu gümrük müşaviri bu aşamada devreye girer ve işlemleri tamamlar. Eğer istenirse paket gümrük müşavirine teslim edilir ya da kuryemiz ile adrese teslimi gerçekleştirilir.

Almanya Kargo Teslimat İşlemleri Hakkında

Yılların birikimi ve deneyimi ile müşterilerimize son derece güvenli ve hızlı kargo hizmeti veren firmamız müşterilerimizin talebi doğrultusunda paketler gönderim adresinden alınarak belirtilen adres merkezine kadar tamamen bizim sorumluluğumuzdadır. Alıcı kargosunu dilerse varış merkezinden de teslim alabilir.

Almanya Hava Yolu Kargo Teslimat Süresi

Firmamız tarafından Almanya’ya haftalık olduğu gibi günlük olarak da düzenli bir şekilde kargo taşıma hizmetimiz mevcuttur. Yeterli bilgi birikimine sahip firmamız kargo taşımacılığında genellikle uçak yolu tercih ettiği için kargolar bir günde ulaşır. Gönderici kargonun en hızlı bir şekilde ulaşmasını talep etti ise aynı gün teslimatı yapılır. Eğer normal bir gönderim istiyorsa 2 gün içinde ulaşımı ve teslimi sağlanır.

Türkiye'den Ucuz Uçak Kargo